1507
1482
عزیزم من از دکتر در مورد استفاده  از موبایل و نت پرسیدم گفتم اصلا ضرری نداره و هیچ جنبه علمی ند ...

اره عزیزم گفتم به اصطلاح عامه و  جنبه علمی نداره.. ..ولی بخاطر اینکه سقط و مرده زایی تو سالهای اخیر زیاد شده و اکثرا دلیل پزشکی براش پیدا نمیکنن ربطش میدن به آلودگی هوا و نت و گوشی... 

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید..😔😔😔
فدای دل مهربونت عزیز دلم  من دعا میکنم اول کسایی بچه دار بشن مه بچه هاشون رو در آغوش کشیدن و د ...

ان شاءالله که همینطور میشه که میگی تا عید دل همگی به اومدن فرشته های ناز شاد باشه

تو مرجانی،تو در جانی،تو مروارید غلتانی * اگر قلبم صدف باشد،میان آن تو پنهانی💔
حوبی عزیزم ، نبودی ما گفتیم حتما غذاهای دریایی کارخودشونو کردن    

مرسی عزیزم بد نیستم امروز اینقدر کار کردم تلافی اون پنج روز شد که هی خوردم و ریختم 

نه بابا پریود هستم   

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم ، باز دلم ، باز دلم ،دل بشود 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

سلام عزیزم خوبی؟؟خسته نباشی...موعد پریودیتو میگم... 

قربونت بد نیستم تو. چطوری 

آفرین چه یادته پریود هستم 

نه دیگه فعلا از آکواریوم نمیشه استفاده کرد   

ان شاءالله که همینطور میشه که میگی تا عید دل همگی به اومدن فرشته های ناز شاد باشه

وای خیلی خوب میشه همه تا عید حامله باشیم 

1473
مرسی مهربون. امیدوارم به زودی دل خودت با به آغوش گرفتن فرزندی سالم و صالح شاد بشه و لبخند دوباره به ...

ممنون.وای خدا میشه یعنی رویای شادیمون و اینکه تو این تاپیک دیگه حرف از غصه نباشه و همه از انتظار اومدن بچه و شیطنتاش و بی خوابیاش حرف بزنیم محقق بشه که البته یقینا به حق این شبا و امام حسین ان شاءالله که بزودی این اتفاق برامون می افته

تو اتاق پسرم شمع روشن كردم اول براي مريم جون كه تو راهي داره و تو راهيشم يم فرشته است دعا كردم كه ا ...

مرسی زیبای مهربون.🌹

به درگاه خدای مهربان دعا میکنم که دوباره خنده رو به خونه ات بیاره و قلب مهربانت رو با فرزندی سالم و عمر طولانی شاد کنه،

آمین🙏

خدایا!! نگاهم، دستانم و تمام امیدم به درگاه توست🙏🙏
وای خیلی خوب میشه همه تا عید حامله باشیم  

ان شاءالله که میشه خدا امید هیچ بنده ای رو ضایع نمیکنه و بالاخره باز میشه این در

سلام بچه ها  منم سه تا سقط داشتم  که دوتاش بچه تو شکمم مرده البته هفته هاشون خیلی بالا ...

عزیزم متاسفم سه تا سقط داشتی 

دکتر پاکروش هم برای سقط مکرر خیلی خوبه 

یکی از دوستان من ده تا سقط داشت 

با دکتر پاک روش نتیجه گرفت خدا رو شکر و پسرش شهریور بدنیا اومد 

علت تمام سقط هاش هم ایست قلبی جنین بود توی هفته های متفاوت از پایین گرفته تا بالا ولی خدا رو شکر با دکتر پاک روش نتیجه گرفت 

1485
ان شاءالله که میشه خدا امید هیچ بنده ای رو ضایع نمیکنه و بالاخره باز میشه این در

یعنی میشه این در یک روزی خمیرای من باز بشه 

با خودم میگم شما همه هم مث گروه‌های دیگه که عضو بودم مامان میشین و حسابی سرگرم میشین و این روزا یادتون میره 

باز من میمونم و تنهایی 

یعنی میشه این در یک روزی خمیرای من باز بشه  با خودم میگم شما همه هم مث گروه‌های دیگه که عضو بو ...

یقین بدون که باز میشه خدا حواسش به همه هست و برای هر کدوم تو زمانی محقق میشه مطمئن باش از صمیم قلبت بهش ایمان بیار.یه جا خوندم که آرزو و حاجتی نیست که ما داشته باشیم و از قبل شرایط تحققش فراهم نشده باشه پس منتظر میمونیم با امید و توکل تا زماتش برسه

یعنی میشه این در یک روزی خمیرای من باز بشه  با خودم میگم شما همه هم مث گروه‌های دیگه که عضو بو ...

منظورم این بود این در یک روز برای من باز بشه 

یقین بدون که باز میشه خدا حواسش به همه هست و برای هر کدوم تو زمانی محقق میشه مطمئن باش از صمیم قلبت ...

تنها جون خسته شدم از این همه انتظار 

۹ سال هست هی میگم بالاخره نوبت منم میشه 

اما نمیشه که نمیشه 

سلام.

نمیدونم نوشتن از دردی که کشیدم ، داغم رو بیشتر میکنه یا کمتر 

حدود یک ماه پیش پسرم رو تو بیست و پنج هفتگی روز عاشورا  از دست دادم. 

از آون روز ببعد هر چیزی که تو زندگیم دیدم یادآور داغش شد.  هر روز برای من همون روز عاشوراست. ساعتی نیست که از جلوی چشمام وقایع آون روز نگذره. تکرار  تکرار

هنوز که هنوزه روحم تو همون روز و ساعت تو بیمارستان مونده. تو سرم زمزمه پسرم عزیزم قطع نمیشه.

تا آون روز معنی درد رو درست نفهمیده بودم ولی آون روز شیر فهم شدم.  دردی که قبل از زایمان جسمی کشیدم و دردی که بعدش هر لحظه روحم رو متلاشی میکنه. 

همه دلخوشیمون یک شبه به فنا رفت.  صدای گریه آمو تو بیمارستان میشنوم اشک های همسرم و غم تو چشماش همینطور با هر پلک زدنم برام یادآوری میشه.  موقع ترخیص پدرها کریر بدست  بچشون رو با شادی  میبردن. ما چیزی که از بیمارستان بردیم فقط غم و اندوه و درد بود. 

1403

خدا به همه مامانای داغدار صبر بده دامن همتونو سبز کنه من با پوست و گوشت و استخونم درد شما رو میفهمم من که محاله دوباره بچه دار بشم 😔😔😔😔😔 ولی خدا دل همه شما رو شاد کنه 

میشه از صمیم قلب دعا کنین من لاغر شم ؟😊😊😊😊
1508