1464

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

مرسی از دعای قشنگت انشاالله برای خودت خیلی زود..... ولی نه دیگه فکره بعدی نیستم عزیزم...واقعا همین ...

بیخیال بخای به اون حرفا فکر کنی ادم دیونه مبشه بسپار بخدا 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   
1517
مامان آراد جون ، دنیا باران جون، مریم ارسام جون سوره فجر به نیتتون خوندم انشالله حاجت روا بشین و دام ...

منم هر شب به نیت همه دوستان میخونم و امشب هم بعد از نماز مغرب خوندم و دعاتون کردم

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
1334
چه خوب که ما همو درک میکنیم پارسا بهم میگه مامان تو بدی نی نی بردی دکتر نیاوردی چرا نمیاریش منم از و ...

اي جانم پارسا كوچولو هم منتظره داداششه😭

من كه از انتظار  هلاك شدم چه برسه به اين كوچولو

وااااای خدای بزرگ رحم کن...چقدر وحشتناک!!!!!!!خدا آخر و عاقبت همه رو بخیر کنه..زیبا جون اینکه گفتم د ...

مريم جون مي خواستم براي سعيده جان بنويسم اي كاش  من جاش بودم امروز صبح دوست داشتم زلزله مييومد فقط من رو مي برد

عزيزم گفتم كه ايمانم ضعيف شده 

غير از دلتنگي پسرم

ترس از دست دادن عزيزام داره منو  از پا در مياره

هنوز خسته و بيمار پسرم هستم 

بابا هم مريض شدن

خيلي دوست داشتم بچم رو بابام بغل كنه😭😭

اي جانم پارسا كوچولو هم منتظره داداششه😭 من كه از انتظار  هلاك شدم چه برسه به اين كوچولو

انتظار خیلی سخته اوایل همس منتظر بچم بودم و واقعا فکر میکردم بر میگرده ولباسشو تنش میکنم  عزیزم پیامبر خدا هم از انتظار کور شد ما که بنده معنولی خدا هستیم  

انشالله پدرتون خوب میشن و بچتون رادهم بغل میگیره

💫خدای مهربونم فقط وفقط ازت آرامش میخام آرامشی  از جنس خودت💗میشه یه صلوات برای آرامش قلبم بفرستی الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل 💖
1396
نه مریم جون پرخاشگر نبود آقا ،خیلی خوب متین بود والا نمیدونم چرا اینکارو کرده حدا بهتر میدونه

وای بدبخت پدر مادرشون کاش دونفری بهش حمله میکردن

💫خدای مهربونم فقط وفقط ازت آرامش میخام آرامشی  از جنس خودت💗میشه یه صلوات برای آرامش قلبم بفرستی الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل 💖
زیبا جان تو ک حرف میزنی انگار از زبون من و از دل من میگی واقعا نمیدونم با خودم میگم ۳ تا اوردم بالاخ ...

عزيزم فقط به قول السا جون انشالله معجزه اي بشه دل تو آرسام جان دلي شاد بشه و

همچنين سعيده مريم هدانا آدينه السا  دلشكسته مونا ليلا رها  ابوالفضل تنها 

و مامانهايي كه تو راهي دارند مهرا جان مريم غريب هدف

و تمام مامانهاي اين تاپيك🙏🏻

1514