1464
1482

دوستمون خانمه متخصص کودکان بود شوهرش پزشک عمومی بود ، خانومه با خواهرش خونه بودن شوهرش اومده یا حالا خونه بود دعواشون میشه با چاقو هم زنشو میکشه هم خواهرزنشو بعد خودشم قرص گندمه برنجه چیه ازاونا میخوره ولی زنده مونده بیمارستانه هنوزم اعتراف نکرده جریان چی بوده، خانمش ماه بود خیلی مهربون بود حرفاش چهرش از جلو چشام نمیره

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

عزیزم نوشته هاتو خوندم... خیلی ناراحت شدم...منم وقتی پارسال جوابه ازمایش ها رو دکترم دید و گفت معلوم ...

عالی بود کلمه به کلمه و جمله به جمله حرفاتو قبول دارم و کاملا درست گفتی👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
دوستمون خانمه متخصص کودکان بود شوهرش پزشک عمومی بود ، خانومه با خواهرش خونه بودن شوهرش اومده یا حالا ...

وااااای خدای بزرگ رحم کن...چقدر وحشتناک!!!!!!!خدا آخر و عاقبت همه رو بخیر کنه..زیبا جون اینکه گفتم داستان زندگی باید پایانش خوش باشه ..حتی اگر فصل های غمگین هم داشته باشه ینی همین!

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
1473
1485

ای وای چه وحشتناک قرص برنج دزجا اثر میکردا حالا کار خداست این زنده بمونه زجر بکشه 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   
بچه هامن مزه دهنم همش تلخ کسی بارداربوده اینجوری بوده؟

اره عزیزم اوایل بارداری طبیعیه یه مزه مثل اهن میده تو دهن 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   
1474
1508