1676
1605
بخدا این پسرمو نداشتم فکر کنم دیونه میشدم..دیشب زلزله اومد و فقط داد میزدم میگفتم بچم...آقام فکر کرد ...

اخی اهان راستی شماتومرکززلزله بودی ساعت چندبود؟اتفاق بدی که نیفتاده؟چندریشتربود؟

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدامیگم خداپرشدم خیلی ضعیف بودم امتحان سنگینی  کردی توکمکم کن طاقت یه فم دیگه ندارم انشا...عزی ...

دقیق حالتو درک میکنم منم چندهفته هرلحطه استرس دارم ولی خیلی بده.ی نذر کن ختم۱۴۰۰۰صلوات بردار به خدا توکل کن حتما هواتو داره

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون دخترمو سالم بهم بروسون الهی آمین🤲

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ای جان انشاالله بسلامتی این سفرو بگدرونین  به به نو ش جونتون   دستش درد نکنه  اره ی ...

خودمون تو حیاط خونمون یه درخت خیلی بزرگ لیمو داریم که هزار ماشالله عالیه.

کُنار پیوندی با سیب هم داریم

آبان ماه هم که هوا خنک میشه سبزی میکاریم.

کل دور باغچه هامونم همسرم آلوئه ورا و اطلسی کاشته

پارسالم کلی بادمجون و گوجه کاشتیم

الان خونه ست نمیتونم عکس بگیرم یه روز واست عکس میفرستم

من خودم لیمو عمانی درست کردم

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
مادرشوهرمم چندروزه ازشهرستان اومده البته نمبدونست باردارم ولی سنش بالاست زیاد بلند نمیشه برا کارکردن ...

بازم خوبه همون یه کم کمکومیده مادرشوهرمن ۴۶سالشه ولی صدرحمت به یه غریبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1677
بازم خوبه همون یه کم کمکومیده مادرشوهرمن ۴۶سالشه ولی صدرحمت به یه غریبه

ازشهرستان اومده مونده توخونم میبینه وضعیتمو گفتم نباید زیاد سرپاباشم اونم دلش سوخت ولی خوب نهارو خودم پختم طرفاش همونجا مونده . ماها خیلی گناه داریم بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیق حالتو درک میکنم منم چندهفته هرلحطه استرس دارم ولی خیلی بده.ی نذر کن ختم۱۴۰۰۰صلوات بردار به خدا ...

عزیزم ختم چهارده هزاروبرداشتم نذرکردم بخدا ولی خیلی دوران بدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الان نسبت به این پسرم حساستر شدم ..دیروز رفتم خونه مادر بزرگم یه لحظه دیدم پسرم نیست ..دیگه اینقد داد زدم ..نگو برای خودش رفته بود پیش باباش بهم نگفته بود ..تموم بدنم میلرزید 

الان نسبت به این پسرم حساستر شدم ..دیروز رفتم خونه مادر بزرگم یه لحظه دیدم پسرم نیست ..دیگه اینقد دا ...

معلومه حق داری اعصابامون ضعیف شده دیگه نمیکشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
عزیزم ختم چهارده هزاروبرداشتم نذرکردم بخدا ولی خیلی دوران بدی

من هنوز برنداشتم.توروخدا اگه بچتو دوس داری دیگه اصلا ب گذشته فکر نکن بخدا استرس خیلی روشون تاثیر میذاره منم خیلی منفی هستم چون واقعا گذشته تلخی داشتیم. ولی بخاطر نی نی ها باید خودمونو بزنیم ب بیخیالی فقط بقیش دست خداست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هنوز برنداشتم.توروخدا اگه بچتو دوس داری دیگه اصلا ب گذشته فکر نکن بخدا استرس خیلی روشون تاثیر میذ ...

اره منم خیلی استرسی هستم واقعابایدبسپاریم دست خودش ولی یه اامبخش میخوردم خوب بودم اونم نمیشه خورداسترسمون کم شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره منم خیلی استرسی هستم واقعابایدبسپاریم دست خودش ولی یه اامبخش میخوردم خوب بودم اونم نمیشه خورداست ...

ن اصلا نخور به این فکر کن ک بچت میاد وزندگیتو شیرین میکنه. ماها اینقدر امتحان شدیم ک فکر نکنم خدادلش بیاد بیشتر اذیت بشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن اصلا نخور به این فکر کن ک بچت میاد وزندگیتو شیرین میکنه. ماها اینقدر امتحان شدیم ک فکر نکنم خدادلش ...

نه مدتی نمیخورم انشا...عزیزم🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون هدانا عزیزم همیشه بمن امیدواری میدی عزیز دلم  خدا رو شکر دوستای خوبی دارم مث شما که بهم ...

عزیزم نوشته هاتو خوندم... خیلی ناراحت شدم...منم وقتی پارسال جوابه ازمایش ها رو دکترم دید و گفت معلوم نیست در نهایت چرا اینجوری شده یه جوری شدم...فکر میکردم اگر بهم بگن به علت فلان بیماری خیالم راحت تر میشد...همین دیروز بود یه دکتر تو اینستا پیدا کردم و براش دوباره شرایط پسزمو توضیح دادم و بهش گفتم بهم بگو میتونستم بگهش دارم یا نه؟کوتاهیه من بود یا واقعا چاره ای نبود...اونم تو هفته 37 این بارداری...میخوام بهت بگم یه مادر تا اخر عمرش مادره حتی اگر بچش براش نمونه دنبال درمان و راه حل میگرده... 

تو یه مادری حتی اگه بچه ای نداشته باشی...نمیدونم شوهرت واقعا راضی میشه دوباره اقدام کنید یا نه فق میتونم بگم امیدوارم راضی بشه...ولی اینو میدونم شوهرت خیلی دوست داره که میگه اقدام نکنید میدونی چرا؟چون اون به خاطر تو داره اینو میگه و از دیدگاه خودش...مردها واقعا واقعا اسیب خیلی زیادی نمیبینن موقع از دست دادن جنین چون هنوز حسه واقعی بهش ندارن ...یه جور غم و دلسوزی نسبت به مادر هست بیشتر... نگرانی و اندوهشون بیشتر به خاطر مادر هست...توی کلاسی شرکت کرده بودم برای بارداری که یک جلسه اش با همسر باید میرفتیم و اونجا مدرس کلاس از مردها سوالاتی میکرد یکی دو نفر دیگه هم تو کلاس مثله من تجربه از دست دادن بچه داشتن و جالب بود که همسرهای اونا هم دغدغه اشون بیشتر همسر بود حتی استرسشون برای سالم بودن بچه باز منعکس بود به مادر یعنی نمیخواستن باز همسرشون اون دردو تجربه کنه و برای همین برای سلامتی بچه نگران بودن یعنی مقصود براشون خوده بچه صرفا نبود اول مادر بعد بچه...

خیلی حرف زدم عزیزم نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه...بیشتر میخوام بهت بگم همسرت به خاطر تو داره اینکارو میکنه و شاید هم کارش درست باشه هیچکس نمیدونه واقعا چی درسته چی غلط...من الان با اینکه این بچه داره میاد و فاصله از دست دادن بچم با حاملگیم زیاد نشد ولی روزی نیست که به یاده پسرم نباشم...چینی بند زده هستیم با حاملگی و بغل کردن بچمون مثله روز اول نمیشیم این واقعیته...بیشتر فکر میکنیم باید تو این مبارزه پیروز بشیم مبارزه ای بین ما و دنیایی که انگار بچمونو ازمون گرفته...بین ما و سرنوشت.... هیچ ادمی بعد از ازدست دادنه پدرو مادرش مبارزه نمیکنه چون میدونه تکرار شدنی نیستن ولی در مورد بچه ما فکر میکنیم تکرار شدنی هستن...ولی واقعا تکراری در کار نیست.... بچه های اینجا خیلی با من حرفی نمیزنن چون فکر میکنن من باردارم و غمم فراموش شده و حالم خوبه شاید یه جور فاصله بین خودشون و من میبینن من هزار بار بهشون حق میدم و درکشون میکنم... 

عزیزم من برای دلت دعا میکنم برای ارامشت به هر شکلی که خودت دوست داری...برات دعا میکنم اونقدر قوی و شاد بشی که این روزها یادت بره ... دعا میکنم خوب باشی...دعا میکنم زندگیت قشنگ تر بشه ....دعا میکنم با همسرت نهایت خوشبختی رو تجربه کنی.... 

1645