1542
1480
سلام عزیزم ممنونم انشا....بزودی برای خودت خانومی🙏

سلام عزیزم.مبارک باشه ان شااله این یکی صحیح وسالم میاد توبغلت خیییلی خوشحال شدم برات😍😍😍😍😍😍😍🤗

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله ها براسلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون میفرستم.😍😍
سقط چند هفته داشتی؟ به سلامتی مبارک باشه باردار هستی قوی و امیدوار باش. خیلی از دوستان این تاپیک ب ...

۱۴هفته بو‌دم خیلی سقط  سخته خیلی امیدارم برای هییییچکس اتفاق نیوفته😔

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اجرتون با امام حسین میشه برای نی نیم صلوات بفرستین اخه یه سقط داشتم خیلی میترسم♥️😘🙏🏻
بچه ها چقدر به دعا اعتقاد دارین مادر شوهرم گیر داده که بیا بریم برات دعا بگیرم دکتر چیه و از این حرف ...

حتی اگه اعتقادم داری همراه مادر خودت باش نه جاری ومادر شوهر    ولی من میگم بسپار به خدا 

الان اقدامی  چند وقته دخترت آسمونی شد 

💫 سلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

حتی اگه اعتقادم داری همراه مادر خودت باش نه جاری ومادر شوهر    ولی من میگم بسپار به خدا&nb ...

هدانا جون بنطرت من میتونم تا۹ماه دووم بیارم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1546
هدانا جون بنطرت من میتونم تا۹ماه دووم بیارم؟

چرا که نه عزیزم انشالله سالم بغل میگیری از فرشته ات بحواه دعات کنه عزیزم 

بخودت برس مواظب خودت ونی نی باش  اینجا کلی خاله داره😍

💫 سلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
چرا که نه عزیزم انشالله سالم بغل میگیری از فرشته ات بحواه دعات کنه عزیزم  بخودت برس مواظب خودت ...

ممنونم.میگم من باید استراحت مطلق باشم بخاطر زایمان زودرسم؟ اخه تنهام هیچکسی پیشم نیست مجبورم نهاربپزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴هفته بو‌دم خیلی سقط  سخته خیلی امیدارم برای هییییچکس اتفاق نیوفته😔

انشالله این دفعه به سلامتی ۹ ماه طی می کنی..مشکل سقط قبلیت معلوم شد؟

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
ممنونم.میگم من باید استراحت مطلق باشم بخاطر زایمان زودرسم؟ اخه تنهام هیچکسی پیشم نیست مجبورم نهاربپز ...

عزیزم وقتی شوهرت خونست شب قبل غذا آماده کنید   کسی نیست بیاد پیشت   

استراحت مطلق فک کنم میتونی یواش یواش کار کنی مگه نه

1432
عزیزم من پارسال سیزده هفته بچم و از دست دادم ..امسال بدنیا اومد بعد ۴ روز بچمو از دست دادم

ماریا جان علت از دست دادن بچت بعد از ۱۳ هفته چی بود؟

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
عزیزم وقتی شوهرت خونست شب قبل غذا آماده کنید   کسی نیست بیاد پیشت    استراحت مطلق فک ...

عزیزم تاحالا اروم کارامو میکردم البته فقط غذا حالا تابعد ببینیم چی پیشمیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم عزیزم همچنین برای خودت😘😘😘

ان شااله.راستی ازحال واحوالت بگو چندهفته ای؟ دکتر رفتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1601
ماریا جان علت از دست دادن بچت بعد از ۱۳ هفته چی بود؟

خوبی عزیزم امروز بسلامتی مهمونات میان  چشمت روشن😚😚😍😍

مریم جان راستی عکس پروفایل نداری؟؟؟

حالا این چه سوالیه😁😁😁

ممنونم عزیزم همچنین برای خودت😘😘😘

بخدا خیلی بهت فکر کردم و برات ازته دل خواستم ان شااله خدا ی دختر ناز بهت میده ک بادیدنش همه غم ها ازیادت بره.ماها خیلی درد کشیدیم خداهوامونو داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم.میگم من باید استراحت مطلق باشم بخاطر زایمان زودرسم؟ اخه تنهام هیچکسی پیشم نیست مجبورم نهاربپز ...

عزیزم استراحت مطلق به هیچ وجه نبایدپاشی خواهرمنم استراحت مطلق بودچون سه قلوبارداربوددکترگفت ببخشیدادستشویی نبایدبره اومدخونه مامانم براش اگن میذاشتیم ولی بچه هاش ۲۸هفته بدنیااومدن من جات بودم میرفتم خونه مامانم تازایمانم ماهم ازدکترش پرسیدیم استراحت مطلق میشه بره دستشویی گفت اسمش روش حمامم هفته ای یباربره بشینه فقط درحد۵دقیقه

بخدا خیلی بهت فکر کردم و برات ازته دل خواستم ان شااله خدا ی دختر ناز بهت میده ک بادیدنش همه غم ها از ...

مرسی عزیزم اره من ۵ماه زندگی نکردم ۵ماه اشک ریختم زارزدم اصلانفهمیدم امسال چجوری بود بخدا مرگوباچشمام میدیدم مرسی دعام کردی خدابزرگ بزرگیشونشونمون داد

1578