1464
1482
عزیزم قلبشون ب موقع تشکیل میشه.تا هشت هفته میزنه یهو ایست میکنه

وای منم مثل شما هستم سه روز پیش برای بار سوم سقط کردم . یکیش قلب نداشت اما دوتاش تو هشت هفته و چهار روز رشدشون متوقف شده بود.۳۶ سالم و واقعا داغونم .از دست خدا خیلی عصبانیم اما نمیتونم نا امید باشم

این بار هم نشد که بشه

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

وای منم مثل شما هستم سه روز پیش برای بار سوم سقط کردم . یکیش قلب نداشت اما دوتاش تو هشت هفته و چهار ...

عزیز دلم داغت تازه است و سه بار تکرار شده 😔😔😔 نا امید نشو .. انشاله خدا ی نینی سالم میزاره تو دلت و بغل میکنیش 💜💜💜 علت هاش چی بوده عزیزم ؟

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                                             از بهشت برایمان فرشته ای برای عشق ورزیدن فرستاده شد تا او را شب ها نگه داریم , تکان دهیم و ببوسیم و او را تنگ در آغوشمان بگیریم 
1473

📣📣📣📣📣

سلاااام دوستای خوبم 🌹🌹🌹

خبر دارم چ خبری 💝💝💝😍😍😍

بی بی امروز صبحمه😉😉😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                                             از بهشت برایمان فرشته ای برای عشق ورزیدن فرستاده شد تا او را شب ها نگه داریم , تکان دهیم و ببوسیم و او را تنگ در آغوشمان بگیریم 
📣📣📣📣📣 سلاااام دوستای خوبم 🌹🌹🌹 خبر دارم چ خبری 💝💝💝😍😍😍 بی بی امروز صبحمه😉😉😉

عیدی امروز من 🌹🌹🌹🌹 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مبارک بسلامتی انشا...بزودی بغلش کنی صحیح وسالم  🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳عزیزم چندم موعدته؟

وای منم مثل شما هستم سه روز پیش برای بار سوم سقط کردم . یکیش قلب نداشت اما دوتاش تو هشت هفته و چهار ...

من الان رفتم تو یه گروهی ک برای سقط مکرره

خدا خیرشون بده خیلی راهنماییم کردن،دکتر خوب پیدا کردم،رحمم بررسی شد سپتوم رحممو برداشت.داروهام مشخص شده ماه دیگه توکل ب خدا اقدام میکنم

توصیه میکنم حتما شما هم بیای

به سلامتی باشه❤

ان شااله که به سلامتی ۹ ماه بارداری رو بگذرونی و به سلامتی فرشته نازت رو در آغوش بگیری.🌹🌹🌹

خدایا!! نگاهم، دستانم و تمام امیدم به درگاه توست🙏🙏
1432
مبارک بسلامتی انشا...بزودی بغلش کنی صحیح وسالم  🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳عزیزم چندم موعدته؟

ممنون عزیزم . همچنین مهرا جان🌹🌹 انشاله به موقع بیاد و سالم باشه 🙏🙏🙏 

این ترس بخوای نخوای تو وجودمون هست . خدا ب دلمون ارامش بده 

یک روز گذشته ❤😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی باشه❤ ان شااله که به سلامتی ۹ ماه بارداری رو بگذرونی و به سلامتی فرشته نازت رو در آغوش بگ ...

مرسی باران جوون . انشاله بی بی چک مثبت همه مامانای اینجارو یکی یکی ببینیم 🙏🙏🙏🙏 

خودم هنو باورم نشده گنگم هم خوشحالم هم غم تو دلمه ک تمومی نداره ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها این چ حکمتیه 

من پارسال شب ولادت حضرت محمد (ص)

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم 

پسرم تو شکمم جون نداشت و از دستش دادم اما امسال تو همچین روزی بهم برگردوند و بی بی مثبت شد .... 

خدااااااا جوووووون عاشقتم 🙏🙏🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سی نفر بشیم هدانا جون نفری یک جز برداریم

یک جز رو توی چند روز باید بخونیم؟

من میخوام بعد سوره فجر، سوره یاسین رو بخونم، به نیت همه دوستان این تاپیک و خودم میخونم

1403
سی نفر بشیم هدانا جون نفری یک جز برداریم

من جز سوم را میخونم     مریم جان کجاست  میشع تگ کنی

پریناز هم صدا کنید لیست تهیه کنه

💫خدای مهربونم فقط وفقط ازت آرامش میخام آرامشی  از جنس خودت💗میشه یه صلوات برای آرامش قلبم بفرستی الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل 💖
مرسی باران جوون . انشاله بی بی چک مثبت همه مامانای اینجارو یکی یکی ببینیم 🙏🙏🙏🙏  خودم هنو ب ...

یه سوال خیلی خصوصی بپرسم، ببخشید که می پرسم🙈 اواسط دوره اقدام کردی؟ و اینکه بیشتر از یک بار اقدام؟🙈🙈

وای مصی جان خداروشکر   بخدا اشک اومد تو چشام من مطمئنم روز له روز این عکسها بیشتر میشع  انشالله بسلامت بیادبعلت  بحق همین روز عکس بی بی تنها ۹۶ سمیرا جان و دنیا ۷۴ الهام جان که خیلی وقته منتطرن  

💫خدای مهربونم فقط وفقط ازت آرامش میخام آرامشی  از جنس خودت💗میشه یه صلوات برای آرامش قلبم بفرستی الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل 💖

[QUO12448449]یه سوال خیلی خصوصی بپرسم، ببخشید که می پرسم🙈 اواسط دوره اقدام کردی؟ و اینکه بیشتر از..[/QUOTE]

باران جان باید تقریبا یک روز درمیان بعد پریودی

1508