1676
1605
مررررسی عزبزم خدا کنه اسون بگذره   کلی امشب بهم انرژی دادی خدا صدبرابشو بهت برگردونه🤗🤗🤗🤗

قربونت برم‌من انشالله به وقتش خبر زایمان و سلامتی هر دوتونو بدی بهم

الان تو تایپیکاتون خوندم واقعا متاسفم عزیزم غم شما خیلی سنگینه، انشالله خدا بهتون یه دوقلو بده تا او ...

ممنون عزیزم ممنون از دعای قشنگت به خواب شبمم تو بهترین رویاهامم نمیتونم ببینم خدا یه دو قلوی سالم بهم بده کنار دختر نازم بشن سه تا بچه 😍😍😍😍😍😍

پاس abolfazl1398

هداااااناااااااااااا میکشمت🤣🤣🤣🤣🤣کاربر دومیه که مرد بوووووود..😂😂😂😂تاپیک زدم و قفل کردم... بعد یهو یادم‌افتاد ماری کاربریش مامان ابوالفضل بود رفتم چک کردم دیدم بله ... کاربر دومی مرد بود سریع تاپیک رو حذف کردم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید..😔😔😔

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

دوستان لینک تاپیکی که زدم برید لایک کنید که زودتر رسیدگی کنن واسه پاس و ابوالفضل

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4148991/نی-نی-یار

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید..😔😔😔