1542
1541
فدات شم عشقم این همه ادم بایه لوله باردارشدن توکه لولت مشکلی نداره بخای نشی همش بخاطراسترس عزیزم

چه لوله ای اونم ک میگه دل انگیز نیست اونم ک میگه وضعیت شوهرم بخدا موندم بعد ۳ تا ما چجوری اینقدر نابود،شدیم 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   
چه لوله ای اونم ک میگه دل انگیز نیست اونم ک میگه وضعیت شوهرم بخدا موندم بعد ۳ تا ما چجوری اینقدر ناب ...

اون دل انگیزوبلانسبت زر زده اول امتحان کن باردارنشدی بعداینوبگه این ادم دکترمن بودتاحالا صددفعه حالشوگرفته بودم

اون دل انگیزوبلانسبت زر زده اول امتحان کن باردارنشدی بعداینوبگه این ادم دکترمن بودتاحالا صددفعه حالش ...

گفت برو خانم بر روشهای دیگه گفتم اخه بشر من از خرداد  عمل شدم همش جلوگیری داشتم یکبارم بدون جلوگیری نبوده ک بخام ببینم شده یا ن 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

نمیشه مدتی جلوگیری نکنی اگه خدایی نکرده باردارنشدی امتحان کنی؟

شوهرم قبول نمیکنه به هیچ عنوان میگی میخای دوباره تکرار بشه ول کن دیگه جونی نمونده برا چهارمی 

1546
فداتشم عزیزم چی بگم مگه یه آدم چقدر جون داره چرا همش تنهام 😔 چرا من به هر چی تعلق خاطر دارم میره بخ ...

حق داری باور کن. نمیدونم چی بگم درد تو فقط کمی کم کنه. خیلی سختی گذروندی اصلا شنیدن این اتفاقات پشت هم اونم بقولی فقط با یه بد شانسی، اه از نهاد آدم بر میاره چه برسه به اینکه شما تجربه کردی گلم بقول خودت حتی ما درد کشیده ها هم دردت رو سختتر می فهمیم.

ولی خوشگلم همه این حجم به هم ریختگی،بخاطر نظر آخر دکتره، شما تا اینجا هم با امید گذروندی پس الان هم میتونی با امید ادامه بدی عقب نکش، نذار این فکر شما رو از پا بندازه، اصلا اون حرفا رو بذار تو یه صندوق درشو ببند، زوده هنوز این طور مأیوس بشی عزیزم. از خدا نا امید نشو قربونت برم، بنظرم فقط یکمی ذهنتو خلوت کن، بعد میبینی که بقول مهرا جون دکتر ... زده 😠 که اینطوری با روانت بازی کرده

اللهم صلی علی محمد و ال محمد
گفت برو خانم بر روشهای دیگه گفتم اخه بشر من از خرداد  عمل شدم همش جلوگیری داشتم یکبارم بدون جلو ...

اصلا مگه این نیست که با هربار اقدام سریع باردار شدی، پس چرا اینقد نگرانی. اونم یکراست ای وی اف؟ بنظرم دیر شدن دوره هم بخاطر استرس و اینا بوده چون استرس وحشتناک مخل بارداری و مسائل دیگس. دیگه بعد اون این همه بهم ریختی. قربونت برم بیا استرس و این حرفای استرس زا رو بذاریم کنار تا امیدت جاش گشاد شه

اصلا مگه این نیست که با هربار اقدام سریع باردار شدی، پس چرا اینقد نگرانی. اونم یکراست ای وی اف؟ بنظر ...

ممنونم عزیزدلم ممنونم از حرفا و دلگرمی هات توکل بخدا فقط خدا رو شکر میکنم ک شماها رو دارم ک بتونم حرفای ک رو قلبم سنگینی میکنه راحت بگم و درکم کنید 

ممنونم عزیزدلم ممنونم از حرفا و دلگرمی هات توکل بخدا فقط خدا رو شکر میکنم ک شماها رو دارم ک بتونم حر ...

خدا رو شکر که خدا رو داریم اون خواسته ما دور هم باشیم تا حرفایی رو بزنیم که گاهی خودمونم به شنیدنش شدید احتیاج داریم. منم شکر میکنم که تو اون شرایط با دوستای گلی مث شما آشنا شدم. گلم نذار چیزی بیشتر دیگه رو قلبت سنگینی کنه درد ما به اندازه کافی بزرگ هست. تو خیلی مهربونی مامان آرسام جون انشالله که خیلی زود خوشحالی سر تا پاتو بگیره.

خدا رو شکر که خدا رو داریم اون خواسته ما دور هم باشیم تا حرفایی رو بزنیم که گاهی خودمونم به شنیدنش ش ...

فداتشم عزیزدلم خوبی و مهربونی از خودته بزرگترین آرزوم اینه هیچکس بعد فرشته اش مثل من انقدر زجر نکشه و طولانی نشه و بزودی هممون دلمون شادشه 😍 

8