1600
1605

دوستای خوبم خواهش میکنم برام دعا کنید. مشکوک به خارج رحمم.توروخدا دعام کنید.دارم از استرس میمیرم.

أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ                                                                    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟  
منم بی مهری خیلی دیدم سختی کشیدم اره بگو بگی اروم میشی نزار تو دلت بمونه برای مادرت دعا میکنم  ...

خداروشکر اصلا نترس استرس بدترین چیز ممکنه، قلب بچه تا 50 روز اول تشکیل میشه تروخدا مراقب خودت باش

شرمنده ام که هنوز بی تووووو نفس میکشم....دخترم.... 

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1613
دوستای خوبم خواهش میکنم برام دعا کنید. مشکوک به خارج رحمم.توروخدا دعام کنید.دارم از استرس میمیرم.

انشالله خدا رحم میکنه به دلت بد راه نده بگو همه چی درسته. نی نیم صحیح وسالمه

فقط مامانم اینا میدونن به خونواده شوهرم نگفتن  

میدونی تا 18 هفته به کسی نگو اخه اون موقع اکو قلب انجام میدن خواهشا یه بارم رجایی برو، دفعه قبل کجا انجام دادی،نی نی شماهم بحاطر مشکل قلبی اسمونی شد ديگه درسته!؟

منم پارسال تو آذر پسر قشنگمو از دست دادم😔و الان باردارم دعا كنين برام سالم بدنيا بياد تو دليم 

سلام من از این ماه اذر متنفر شدم من امسال دخترمو تو اذر از دست دادم، انشالله این بارداری به خوشی پیش میره خدا بزرگه 

بخدا وقتی اومدم درد شونه هام رفته بود چون دیگه استرسم رفت اومد نشست فقط گند زد تو اعصابم رفت شوهرم گ ...

ارسام نصف مشکلات ماها از اعصاب و استرسه.باور کن درد شونه هات استرسی هست

من مامان و خواهرام توی بارداریم خیلی اذیتم کردم .پسر دوستن .من دایم استرس داشتم که اگه دختر شد چیکار کنم با اینا(شوهرمم فقط میگفت سالم باشه) این مدل استرس دادنشون بود فقط. ۱۰۰ مدل دیگه اذیتم کردن .یه لیوان اب دستم ندادم.همش غذای بیرون خوردم ۵ ماه حاملگیم چ(انصابا بچمم تپل بود هیچ طوریش نشد  ازجای مطمین میگرفتیم) خیلی سر به سرم گذاشتن.خیلی 

الان رابطمو چند روزه قطع کردم .دیگه نمیخوام بهم استرس بدن قهر قهرم.

الانم که تو بستر مریضی ام واستراحت مطلقم فقط دارم سفرنامه های خارجی میخونم که به کدوم کشور سفر کنیم بعدا

پول نداریما😂😂😂یعنی خارج رحم و اتاق عمل واینا پولی واسمون نمیزاره ولی تو حسش هم که میرم خوبه روحیم شاد میشه

بچه ها من مابچه ۵ماهم به دنیا اومد و مرد مادرشوهرم نیومد بیمارستان البته یع شهر دیگه بیمارستانم بود .خیلی ناراحتم .از خانوادم خجالت میکشم.مرتب تل میزد گریه هم میکرد ولی نیومد😭😭😭وقتی یادم میاد میخوام بمیرم

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
عزيزم توي ٢١هفته بودم هيدروسفالي بود قربونت برم الان تو هفته ي ٩هستم

سلام انشاالله که سلامت به دنیا بیاد .

منم یکماهوقبل بچمو‌۱۹ هفته از دست دادم بطن های مغرش بزرگ بودو....

میشه بهم بگی چه کارایی انجام دادی قبل از این بارداریت؟

باتمام وجود برات خوشحالم و ازخدا میخوام این بچه رو به سلامتی بغلت بگیری عزیزم 

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
1615
همونی که برای بچه ها انجام میدن گوسفند میدن!؟

اره عزیزم  دختر جاریم سرطان داشت پیش یه حاجی اقا رفتن براش انجام داد

💫 سلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
ارسام نصف مشکلات ماها از اعصاب و استرسه.باور کن درد شونه هات استرسی هست من مامان و خواهرام توی بارد ...

دقیقا نازی جان قشنگـ از،بیمارستان ک اومدم شونه هام اروم شد چون خیالم راحت شده بود باز نکبت خانم اومد چرت و پرت گفت اعصابم خورد شد و افتادم تو شک باز،درد گرفت ، میفهمم چقدر تنهای بده اونا ک درک نمیکنن ولی واقعا وقنی یکی ازارت میده باید ولش کنی حالا میخاد هر کسی باشه بنظرم ، اونروز من تازه از،بیمارستان اومدم بجای  بیاد دلداری بده و هی از دختراش نگه بدتر انداختم تو سک قربون خدا برم میبینه یکی اینجوری میکنه یکم سربلندم نمیکنه یکی یکی فقط میگیره اگه یکی از بچه هام مونده بود من انقدر عصبی و استرسی نمیشدم وقتی من ۳ بار،از دست دادم اونم همش بدشانسی یه دلیل هم خو نداشت و الان همش باید استرس داشته باشم ک بشه اگه شد باز طوری نشه بعد هیچکی درک نمیکنه اونوقت یه بچه هم بیارم باید بشینن بگن بعد هرگز گیرش اومد نمیگن زجر دنیا کشید ای خدا بچه هیچکس نگیر امید کسی ناامید نکن انقدر شرمندم نکن 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   
ارسام نصف مشکلات ماها از اعصاب و استرسه.باور کن درد شونه هات استرسی هست من مامان و خواهرام توی بارد ...

اخه چرا هم جنس خودشونو دوست  ندارن عزیزم شما بهشون بی احترامی نکن ولی هروقتم باردار شدی بهشون نگو حتما مادرشوهرت نتونست بیاد پیشت همینکه بفکرت بود وگریه وهمدردی کرد یعنی واقعا از این اتفاق ناراحت بود 

من پشیمونم که رو بارداریم گفتم کاش دختر بشه  ولی الان دیگه به جنسیت فکر نمیکنم فقط دوست دارم شبیه باشه همین 

یه همسایه داستیم بچه اولش دختر شد شوهرش ناراحت شد دومی هم دختر سومی هم پسر چهارمی دختر شد تو سنو گرافی زنشو ول کزد رفت همه بچه هاشو تو ۶ سال بدنیا آورد زیبا و باهوش وسالم  

یا یکی دیدم بچه پنحم دختر بود تو سنو گرافی شوهرش میگفت اشکال نداره زنه از غصه گریه میکرد غش کرد همه فهمیدن  

💫 سلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
دقیقا نازی جان قشنگـ از،بیمارستان ک اومدم شونه هام اروم شد چون خیالم راحت شده بود باز نکبت خانم اومد ...

عزیزم مگه مادرشوهرت پزشکه به حرفش گوش نکن 

انشالله بارداری سالمی داری

1601
عزیزم مگه مادرشوهرت پزشکه به حرفش گوش نکن 

ن پزشک نیست سوهان روح منه 😔 کاش بچه هام بودن انقدر جواب پس نمیدادم کاش خدا رحم میکرد و یکیش بود لاقل 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   

عزیزم مگه چیشده ؟ 

مصی جان، ان شااله که چیز خاصی نباشه. لطفا از حال خودت با خبرمون کن🙏

ممنون باران جون . حساسیت هم از شیاف هم از خوردن گرمی ک یهو  رو پوستم نشون داد .وای خیلی بد بود امپول زدم برطرف شد . مشکل کبد ندارم خدارو شکر . چون ازمایشاتمم سالم بود.

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                                             از بهشت برایمان فرشته ای برای عشق ورزیدن فرستاده شد تا او را شب ها نگه داریم , تکان دهیم و ببوسیم و او را تنگ در آغوشمان بگیریم 
سلام من از این ماه اذر متنفر شدم من امسال دخترمو تو اذر از دست دادم، انشالله این بارداری به خوشی پیش ...

سلام گلم خيلي ناراحت شدم انشالله بزودي جاش برات پر شه خدا بهت يه بچه ي سالم وصالح بده كه سرموقع بدنيا بياد دركت ميكنم خيلي روزاي سختيه 

سلام انشاالله که سلامت به دنیا بیاد . منم یکماهوقبل بچمو‌۱۹ هفته از دست دادم بطن های مغرش بزرگ بودو ...

سلام عزيزم مرسي گلم پس منو شما مثل هميم شما باهمسرتون فاميلين؟ انشالله بزودي خدا بهت يه بچه ي سالم و صالح بده جاش پر شه برات هيچي بدتر از اين درد نيست حالا استرس دوبارش تا آنومالي منكه سپردم همه چيو به خود خدا  من فقط يه آز دادم كه دكتر گفت مشكلي نيست خوبه بعدم از سه ماه قبلش فوليك اسيد ٥خوردم

1611