1600
1541
عزیزم تاپیکت خوندم  پسر منم مشکل قلب داشت...برا دوقلوها قبلش آزمایش ژنتیک اینا  انجام دادی

سلام من یازده روز هست دختر سه ماهمو بخاطر مشکل قلب از دست دادم دارم میمیرم شما الان بارداری ازمایش دادی

شرمنده ام که هنوز بی تووووو نفس میکشم....دخترم.... 
منم دیشب تا فقط اشک ریختم همراه اسمون پسرم زیر بارون من زیر پتو من که این قدر حساس بودم باد هم بهش ن ...

سلام عزیزم خوبی!؟ منم عزیز دلم رو يازده روز هست از دست دادم دارم دق میکنمبه معنای واقعی جنازه ای هستم که فقط دارم نفس میکشم هنوز پا تو خونه ام نذاستم، دخترم بیماری قلبی نادر داشته، تو عمل اسمونی شد، من اکو قلب جنین دادم اما دکترش نفهمید دارم تو جهنم میسوزم شما چرا عزیزت رو از دست دادی ایا بارداری دارید که عین من باشه 

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

پسر من دو سالش بود سال ۹۰ از دستش دادم. ناراحتی قلبی داشت . الان یه جفت دوقلو پسر دو سال و نیمه دار ...

سلام عزیزم منم دخترم رو به خاطر بیماری قلبی از دست دادم دکترم میگه شاید بعدی هم درگیر باشه یعنی دارم دق میکنم شما ازمایش خاصیدادی، خدا دوقلوهات رو برات نگهداره 

ممنونم سعیده جون .فعلا با دندونم درگیرم ..دکتر میگفت درست کنم برات دومیلیون میشه .دیگه کشیدم..گفتم و ...

والا نرخ ثابت که ندارن دندون پزشکا هر کدومشون هر چقدر دلشون میخواد میگن دیگه جالبه کارشونم به چند ماه نمیکشه من که از بس پر کردم روکش گذاشتم بعد یک مدت همش ریخته حتی با پین روکش دراومده خسته شدم والا پول ده تا ایمپلنت دادم به همین پر کردن و روکش گذاشتن الان یکی چند وقت پیش روکشش با پین کنده شد حوصله دیگه ندارم برم درست کنم خیلیم اذیت میشم موقع چیزی میخورم لثم داغون میشه

1546
سلام عزیزم خوبی!؟ منم عزیز دلم رو يازده روز هست از دست دادم دارم دق میکنمبه معنای واقعی جنازه ای هست ...

ناراحت شدم عزیزم داغت سنگینه عزیزم، هدانا جون بچشون بخاطر مشکل قلبی از دست دادن والان مجدد باردارن

ناراحت شدم عزیزم داغت سنگینه عزیزم، هدانا جون بچشون بخاطر مشکل قلبی از دست دادن والان مجدد باردارن

از بیماری قلبی عزیز آسمونیش خبر دارید واینکه الان چندوقته باردارن، من دحترم عین فرشته ها بود حتی پرستارا بعد از پر کشیدنش انقدر گریه می کردن نمیدونم چیکار کنم هیچ جا آرامش ندارم

@باران۳۱    جون خوبی چند روزه خبری ازت نیست بهتر شدی عزیزم

سلام سعیده جان، ممنون، خدا رو شکر، بهترم. هنوز درد دارم ولی خدا رو شکر خیلی کم شده.

شما خوبی؟

پنج شنبه و جمعه تا دیروقت آزمایشگاه بودم، فقط میتونستم کوتاه پیام هاتون رو بخونم و بعدش بخوابم. دیروز دنبال تمیز کاری خونه بودم و

امروز کمی وقت داشتم که مربای به درست کردم و کمی شیرینی مربایی.

راستی یه سوال، من مرباها رو بلافاصله بعد درست کردن (خیلی داغ) می ریزم توی شیشه و سر و ته میذارم تا وکیوم بشه و در این صورت طولانی مدت میتونم نگه اش دارم.

به نظرت ریختن مربای داغ توی شیشه ممکن است ضرری داشته باشه؟

خدایا!! نگاهم، دستانم و تمام امیدم به درگاه توست🙏🙏
سلااااام دوستای گلم . خوبید؟؟؟ نتونستم تا 19آذر صبر کنم امروز رفتم سونو دادم صدای قلب کوچولوشو شن ...

ان شااله که ۹ ماه رو به خوبی سپری کنی و این بار کوچولوی نازنین رو سالم به آغوشت بگیری.🙏🙏🙏

سلام سعیده جان، ممنون، خدا رو شکر، بهترم. هنوز درد دارم ولی خدا رو شکر خیلی کم شده. شما خوبی؟ پنج ...

خداروشکر که بهتری عزیزم انشالله زود زود خوب شی، نه عزیزم اشکالی نداره اینجوری مدت طولانی میتونی نگهداری، خوراک داغ تو ظرف پلاستیکی بده تو شیشه مشکلی نداره، بالاخره به های خونه مادرشوهر مربا درستشون کردی ؟ کدبانویی ماشاالله

1432
از بیماری قلبی عزیز آسمونیش خبر دارید واینکه الان چندوقته باردارن، من دحترم عین فرشته ها بود حتی پرس ...

هدانا جون میان حتما پاسخ سوالتون میدن عزیزم، اگر اشتباه نکنم باید بین هشت تا ده هفته باشن هدانا جون

مرسی عزیزم فدای محبتت خدا هرچی میخوای بهت بدع💋💋

عزیزم خوبی..ببخشید تاخیر داشتم..

من مطمعنم اگه پیش این دکتر بری جواب میگیری..سه نفر از فامیلامون رفتن و بچه هاشون الان سلامت کنارشونه..نمونش عمم ک بعد 26 سال باردار شد.تروخدا تنبلی نکن برو.اگه انشالله دامنت سبز شد و باردار شدی موقع زامیان واسه سلامتی عزیزان منم دعا کن.مادرم بیماره.میبوسمت نازنین

لطفا برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستید عشقا
مرسی عزیزم فدای محبتت خدا هرچی میخوای بهت بدع💋💋

فقط اینم بگم.خیلی بداخلاقه..اما حرف نداره کارش.بعضیا جون اخلاق نداره خوشسون نمیاد ازش ولی ما چیکار ب اخلاقش داریم...

لطفا برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستید عشقا

سلام دوستان.امیدوارم همگی خوب باشین.

🌺ناراحتم از اینکه دوستان جدیدی به جمعمون اضافه شدن براشون آرزوی آرامش و صبر دارم و امیدوارم خدا کمکشون کنه این روزهای سخت رو بگذرونن.

🌺هدانا ،مهرا،مصی، و سمیرا جان امیدوارم خداوند حافظ و پناه خودتون و نی نی هاتون باشه.مصی جان خوشحالم که صدای قلب فرشته نازنینتو شنیدی امیدوارم قلبش ۱۰۰ سال به سلامتی بتپه و مملو از عشق و مهر باشه.

🌺باران جان بلا ازت دور باشه الهی.خیلی ناراحت شدم امیدوارم زود خوب بشی.

🌺زهرا جونم خیلی خوشحال شدم خطر بارداری خارج رحمی و مکافات های بعدش ازت دور شد.الهی که یه بارداری عالی هر زمان که دلت خواست داشته باشی.

🌺منم پنجشنبه صبح زود عمل دارم.خیلی درگیرم وقت نمیکنم بیام تاپیک سر بزنم.به جز مشکل فیستول آنال که باهاش درگیرم دکتر مرصوصی پریناتولوژیست  به خاطر مثبت بودن یکی از آنتی بادی های فسفولیپید نامه داد رفتم پیش فوق تخصص روماتولوژی آزمایشات تکمیلی دادم که ببینن بیماری اتوایمن دارم یا نه!چون هیچ علامت ظاهری ندارم.فقط دارم دعا میکنم تو این همه مشکلات این یکی اضافه نشه که کلا قید بچه دار شدنو برای همیشه میزنم..

پارسال همین روزا خوشحال و سرمست غربالگری اولم رو دادم و احساس خوشبختی زیادی میکردم اونوقت در طی این یکسال بچم رو از دست دادم ..بیخودی جراحی سزارین شدم..بازم جراحی سخت فیستول در پیش دارم و مشکوک به مشکل اتوایمن هم هستم😏😏😏دیگه بهتر از این نمیشه!!!!! 

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
خداروشکر که بهتری عزیزم انشالله زود زود خوب شی، نه عزیزم اشکالی نداره اینجوری مدت طولانی میتونی نگهد ...

😅😅

اون به ها که تموم شد.

به خریدم مجددا.

البته خدایی مزه به های مادرشوهر یه چیز دیگه است😂😂

1601
سلام دوستان.امیدوارم همگی خوب باشین. 🌺ناراحتم از اینکه دوستان جدیدی به جمعمون اضافه شدن براشون آرز ...

مریم جان، ان شااله به زودی همه این مشکلات ختم به خیر میشه و دوباره می خندی.

ان شااله عملت به خوبی ختم به خیر بشه و بیماری هیچوقت به سراغ نیاد.

ان شااله که آزمایشاتت همه خوب باشه و مشکلی نداشته باشی.

آمین🙏

والا نرخ ثابت که ندارن دندون پزشکا هر کدومشون هر چقدر دلشون میخواد میگن دیگه جالبه کارشونم به چند ما ...

برو سعیده جان و درستش کن، دندون خیلی مهمه.

مریم جان، ان شااله به زودی همه این مشکلات ختم به خیر میشه و دوباره می خندی. ان شااله عملت به خوبی خ ...

خیلی ممنونم از دعاهات🌺🌺🌺🌺🌺🌹🥀🌹🥀🌹😍😍😍😍

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
ممنونم سعیده جون .فعلا با دندونم درگیرم ..دکتر میگفت درست کنم برات دومیلیون میشه .دیگه کشیدم..گفتم و ...

ماریا جان، درد دندون خیلی بده، پیگیری کن تا زودی خوب بشه. من هم خیلی کشیدم‌. اصلا دندون سالم ندارم😅

1578