1464
1482
زهرابه هیچ چیزنمیتونم فکرکنم هیچی دلم خیلی گرفتس نمیدونم خدادلش نمیسوزه به حالم

خدا دلش سوخت به حالت جاش برات پر کرد ناشکری نکن عزیزدلم میفهمم اون غم هیچ زمان از،یاد نمیره ولی الان یه نی نی داری ک در برابرش مسئولی خودت دعوتش کردی یادت رفته فقط،دوست داشتی باردار،بشی پس مواظبش باش خدای نکرده طوریش نشه 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

داره بارون میاد دلم از همه زمانا بیشتر،میگیره من تو خونه باشم جای گرم و نرم بچم زیر خاک خیس بشه ای خدا

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   
1436
داره بارون میاد دلم از همه زمانا بیشتر،میگیره من تو خونه باشم جای گرم و نرم بچم زیر خاک خیس بشه ای خ ...

اخ که منم اززمستون متنفرم همش میگم کجاخوابیدی توسرما ازبابامودخترم خواستم منوببرن پیش خودشون

خدا دلش سوخت به حالت جاش برات پر کرد ناشکری نکن عزیزدلم میفهمم اون غم هیچ زمان از،یاد نمیره ولی الان ...

ارسام نخواستم توی تاپیک خودم بگم 

من نابود شدم رفت 

۳ تا سونو رفتم دیروز  گفتن اگه کورتاژ میشدی صدورصد میمردی

بت زایمان طبیعی و زورایی که زدم یه رگ رحمم پاره شده

باید برم یه ادرس دادن بهم توی فراپرتو ببینم دکتره نوبت میده یانه نانه اورژانسی دارم .خدا کنه هرکاری میکنه بابیهوشی باشه طاقت درد ندارم دیگه😭😭

گمونم رحممم دیگه از دست رفت

سه هفتس خونریزی دارم

بیمارستان ام ار ای و دکتر بیشعورم سارا میرزایی بی سوار احمق باید اول منو سونو میکردن بعد مرخص

۳ هفتس خونریزی دارم .حسابی ترسیدم همش مسگم خوب که نمردم

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
داره بارون میاد دلم از همه زمانا بیشتر،میگیره من تو خونه باشم جای گرم و نرم بچم زیر خاک خیس بشه ای خ ...

وای خدا😭😭😭😭

برا خودم گریه کنم یا بچم

1485
ارسام نخواستم توی تاپیک خودم بگم  من نابود شدم رفت  ۳ تا سونو رفتم دیروز  گفتن اگه ...

ای وای نازی جان خدا لعنت کنه اینجور دکترا رو ک با جون مردم بازی،میکنن نگران نباش عزیزم هر کاری،خاستن بکنن قبلش حتما،درخواست بیهوشی بده فراپرتو هم با بیهوشی کار،میکنن نگران نباش فعلا ک روزگار با ما اینجوری تا میکنه بالاخره خدای ما هم بزرگه 

ای وای نازی جان خدا لعنت کنه اینجور دکترا رو ک با جون مردم بازی،میکنن نگران نباش عزیزم هر کاری،خاستن ...

خدارو شکر تیم بیهوشی داره من قبلا عکس رنگی رو با بیهوشی گرفتم توی فراپرتو .برم ببینم چی میشه توکل به خدا 

سلام فرزندانم چه خبرها؟ باردارجدید دارین؟

سلام بانوی اعظم والا اخرین باردار،سمیرا جان بوده 

خدارو شکر تیم بیهوشی داره من قبلا عکس رنگی رو با بیهوشی گرفتم توی فراپرتو .برم ببینم چی میشه توکل به ...

ایشالا ک مشکلی نیست نگران نباش برات ۱۰۰ تا صلوات میفرستم ختم به خیر بشه

1476

بچه ها بیاید درد و دل کنیم دلم داره میپوکه از صبح فقط،اشک ریختم خدا