2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یعنی چی

یعنی بخاطر سختی زیاد 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

منو لطفا بلایکید بیام بفهمم چیه

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
2738
ها اینی که الان وگفتی ها این یعنی چه

خخخ

هم اکنون باشوهروبچه هایم درآمریکاهستیم یک دخترویک پسرزیباوسالم دارم من وشوهرم خیلی خوشبختیم انقدرخوشبختیم که اصلانیازی به زدن هیچ تاپیکی ندارم ی خونه بزرگ ولاکچری خریدیدیم و۵۰۰میلیارد پول توبانک داریم شوهرم یک شغل دائمی وپردرآمدتوآمریکاپیداکرده درضمن شوهرم مثل شوهرای نی نی سایتی هااصلااهل خیانت نیس خیلیم چشم پاکه به هیچ زن ودختری بجزمن نگاه نمیکنه خدایاشکرت که خوشبختم سال۱۴۰۴هجری شمسی

تجربشو داشتم و فقط میخوام بدونی

هر کس شرایط منو داشت و هر کجای دنیا قاضی حکم رو صادر میکرد ولی تا نخواد نمیشه.شاهد هم محدودیت داره.

به نژرم پروندت رو تکمیل کن و پرو  پیمون و از مهریه فشار وارد کن

یه وکیل گفت تو ایران همینه

یا با زور یا با زبون بقیش الکیه

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

یکی توضیح بده ماهم روشن شیم خب

هم اکنون باشوهروبچه هایم درآمریکاهستیم یک دخترویک پسرزیباوسالم دارم من وشوهرم خیلی خوشبختیم انقدرخوشبختیم که اصلانیازی به زدن هیچ تاپیکی ندارم ی خونه بزرگ ولاکچری خریدیدیم و۵۰۰میلیارد پول توبانک داریم شوهرم یک شغل دائمی وپردرآمدتوآمریکاپیداکرده درضمن شوهرم مثل شوهرای نی نی سایتی هااصلااهل خیانت نیس خیلیم چشم پاکه به هیچ زن ودختری بجزمن نگاه نمیکنه خدایاشکرت که خوشبختم سال۱۴۰۴هجری شمسی

من طلاق به دلیل عسر و حرج گرفتم

عقد کردیم بعد عقد گفت نمیخوام

توافقی هم نیومد جدا بشیم

گفت حوصله دادگاه های ایران رو ندارم خودت برو پیگیر شو

گذاشت رفت خارج از کشور

تمام شماره هاشو بلاکم کرد

خانواده اش هم رفتیم و امدیم بهم میگفتن آویزون برو از زندگی داداشمون بیرون

جالبِ توی دفترخونه بهم خورد دلخوری هم نبود انگار من رو سالها نمیشناختند

وکیل هم نگرفتم خودِ دادگاه مشاوره داره

۶ ماه صبر کردم

بعد رفتم درخواست نفقه کردم

نوشتم ۶ ماه رهام کرده در سختی ام " عسر و حرج " 

رای صادر شد

بعد گرفتن رای عسر و حرج درخواست مهریه کردم

بعدش که حکم مهریه هم صادر شد

درخواست طلاق کردم

غیابی طلاق گرفتم

چون ایران نبود و چاپ آگهی روزنامه هم داشتم یکم پروسه طولانی شد اما بدین طریق جدا شدم

2706