2726

ذات خودت مهمه نه رشته ، اگه اهل مطالعه و با اراده باشی تو هر دو موفق میشی

وگرنه از هیچکدوم به هیچجا نمیرسی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی منطقی تر فکر کن بببین علاقه خودت چیه و تواناییت توی کدوم بیشتره با کدوم اکه هیچ کاری پیدا نکنی و هیچ پولی هم نگیری بازم پشینون نمیشی و میتونی ازش لذت ببری و مفید باشی

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
خیلی منطقی تر فکر کن بببین علاقه خودت چیه و تواناییت توی کدوم بیشتره با کدوم اکه هیچ کاری پیدا نکنی ...

دوس دارم باهاش ب مردم کمک کنم 

ولی نمیدونم با روانشناسی میتونم یا نه

دوس دارم باهاش ب مردم کمک کنم  ولی نمیدونم با روانشناسی میتونم یا نه

الان سر و زبون و رند بازی و حاضر جوابی حقوقو داری یا اینگه احساس سنگ صبور بودن و دلسوزی و نصیحت و این چیرا رو داری

الان سر و زبون و رند بازی و حاضر جوابی حقوقو داری یا اینگه احساس سنگ صبور بودن و دلسوزی و نصیحت و ای ...

دوستام میگن تو شنونده خوبی هستی  و پای درد و دل همه میشینی و دلسوزی میگن روانشناس بهت بیشتر میاد اما متاسفانه تو کشور ما روانشناسی واقعا اینده نداره

دوستام میگن تو شنونده خوبی هستی  و پای درد و دل همه میشینی و دلسوزی میگن روانشناس بهت بیشتر میا ...

تو هررررر رشته ای که بری همش به عرضه و تلاش خودت بستگی داره ... میتونی اونقدر توی کارت مهارت داشته باشی ک حتی همیشه همایش بزاری و صداسیما و ... ازت دعوت کنن و کلی پول بهت بدن . میتونی هم یک حقوقدان بیکار باشی ک منتظره یکی بیاد بهش یک کاری بده ... اگه حقیقتشو بخوای رشته حقوق برای زنان توی ایران بی نهایت سخته چون خیلی مجبوری با رابطه کار کنی یا اینکه خیلی جدیت نگیرن یا حق و ناحق بشه و زود داغون میشی ... ولی اگه خوب کار کنی پول بیشتری میتونی بدست بیاری ولی معلوم نیست به چه قیمتی

2706