2726

دوستان تازه شنیدم یکی از آشنایان دورمون دختر ۱۶ ساله اش به علت خودکشی با قرص رحمت خدا رفت.

از قرار معلوم دختر خانوم یه پسری رو دوست داشته که پدر دختر با ازدواج اینا مخالفت میکنه.

دختر هم خواسته پدرش رو بترسونه که با ازدواجشون موافقت کنه ولی متاسفانه دوز داروها از دستش خارج شده.و موقعی بقیه به دادش رسیدن که دیگه کار از کار گذشته بود و دختر جوون فوت کرد.

راستش من خیلی دلم سوخت هم برای مرحومه هم پدر مادرش.

ولی برام یه سوال پیش اومده.

من دوتا دختر دارم.واقعا چطور میشه که کار به این جاها کشیده میشه؟

مطمئنا این رفتار دختر فقط ناشی از مخالفت پدرش برای ازدواج نبوده.

حتما یه عالمه ریشه داشته این قضیه.

شاید دختر بسیار لوسی بوده و توان نه شنیدن نداشته‌.شاید مشکل اعصاب داشته درمانش نکردن.

شاید شرایط خونه پدرش سخت بوده دیگه نتونسته تحمل کنه.

نظر شما چیه دوستان؟

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پسر ۲۴ساله همسایمون خودکوشی کرده همین سه چهار روزه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

وای دقیقا چندروز که یکی از فامیلای ما پسر جون ۲۰ ساله یه زن شوهر دارو میخواست که باباش مخالفت میکنه اونم قرص خورده بود فوت کرد.البته بارسومش بوده فک میکنه نجاتش میدن ولی دیررسیده بودن 😔😔😔

ظرفیت ادمها متفاوته 

خدا رحمتش کنه و به پدر و مادرش صبر بده

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
چ جالب منم داشتم به خودکشی فکر میکردم خیلی خسته شدم از زندگی خیلی

عزیزم ۹۰ درصد ایرانی ها به خودکشی فکر می‌کنند یکی مشکل مالی داره یکی روحی. یکی عشقی یکی افسردگی و .... فقط خدا کمکتون کنه

عزیزم ۹۰ درصد ایرانی ها به خودکشی فکر می‌کنند یکی مشکل مالی داره یکی روحی. یکی عشقی یکی افسردگی ...

من مشکلم فقط به دست خدا حل میشه فقط هیچ کدوم از اینا هم نیست

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2706