2726

ماما معاینم کرد نذاشت اصن نفس بکشم لامصب

بعد گفت چرا سزارین نمیکنی با این لگن سزارین کنی بهتره بنظر من گفتم چرا مگه خوب نیست لگنم دیدم یکی دیگع از همکاراشون گفت آره بابا سزارین راحته همی الا بکن خلاص میشی. حس کردم تو این آرایشگاهام ک هی از چپوراست میگن بیا فلان کنیم براتواینا😕

خیلی دپرسم کردن دودلم کردن😞 مثلا میخاسم برا طبیعی فردا صبح برم ی شهر دیگع

موندم چ کنم، دلم میخا استخاره بزنم😖 چیکار کنم بنظرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر دلت اروم میشه استخاره کن عزیزم

ولی حتما لگنت خوب نبوده دیگه چرا میخوای خودتو اذیت کنی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
اگر دلت اروم میشه استخاره کن عزیزم ولی حتما لگنت خوب نبوده دیگه چرا میخوای خودتو اذیت کنی

آخه پرسیدم خوب نیست ؟چیزی نگفت فقط هی گفت سزارین کنی بهتره

اما حس میکنم این دکتره زیاد سر می‌کنه میخاد نون خودش تو روغن باشه⁦☹️⁩

آخه پرسیدم خوب نیست ؟چیزی نگفت فقط هی گفت سزارین کنی بهتره اما حس میکنم این دکتره زیاد سر می‌کنه می ...

بیشتر دکترا دوست دارن به خاطر راحتی خودشون سز کنن

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
آخه پرسیدم خوب نیست ؟چیزی نگفت فقط هی گفت سزارین کنی بهتره اما حس میکنم این دکتره زیاد سر می‌کنه می ...

خب برو پیش یه دکتر یا مامای دیگه ببین نظر اون چیه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706