1345
1341

ماما معاینم کرد نذاشت اصن نفس بکشم لامصب

بعد گفت چرا سزارین نمیکنی با این لگن سزارین کنی بهتره بنظر من گفتم چرا مگه خوب نیست لگنم دیدم یکی دیگع از همکاراشون گفت آره بابا سزارین راحته همی الا بکن خلاص میشی. حس کردم تو این آرایشگاهام ک هی از چپوراست میگن بیا فلان کنیم براتواینا😕

خیلی دپرسم کردن دودلم کردن😞 مثلا میخاسم برا طبیعی فردا صبح برم ی شهر دیگع

موندم چ کنم، دلم میخا استخاره بزنم😖 چیکار کنم بنظرتون

وستای من اومد بغلم😍خدایا شکرت ..⁦❤️⁩از خدا میخام این حس قشنگو نصیب همه منتظرا کنه😊

اگر دلت اروم میشه استخاره کن عزیزم

ولی حتما لگنت خوب نبوده دیگه چرا میخوای خودتو اذیت کنی

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

عزیز دلم. 

از خدا میخوام که هرچی برات خیر و صلاح ارامشه پیش بیاد

با این حالت و موقع زایمان برای منم دعا کن عزیزم.

دلم نی نیمیخاد  میشه برای بهترشدن اوضاع زندگیم و اینکه نی نی دار بشم صلواتبفرستی.  اللهم صل علی محمد وآل محمد.ممنون دوست عزیزم  
منکه میگم هرچی بیشتر دوسداری همونکارو کن به حرف اینا نباش

دلم میخاد ی روشی باشه ک بعدش پشیمون نشم فقط همین

وستای من اومد بغلم😍خدایا شکرت ..⁦❤️⁩از خدا میخام این حس قشنگو نصیب همه منتظرا کنه😊

وقتی دکتر تشخیص داده سزارین کنی بهتره

فقط 37 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
1307
اگر دلت اروم میشه استخاره کن عزیزم ولی حتما لگنت خوب نبوده دیگه چرا میخوای خودتو اذیت کنی

آخه پرسیدم خوب نیست ؟چیزی نگفت فقط هی گفت سزارین کنی بهتره

اما حس میکنم این دکتره زیاد سر می‌کنه میخاد نون خودش تو روغن باشه⁦☹️⁩

عزیز دلم.  از خدا میخوام که هرچی برات خیر و صلاح ارامشه پیش بیاد با این حالت و موقع زایمان بر ...

چشم گلم حتمن 

سلامت باشی ⁦❤️⁩😣

آخه پرسیدم خوب نیست ؟چیزی نگفت فقط هی گفت سزارین کنی بهتره اما حس میکنم این دکتره زیاد سر می‌کنه می ...

بیشتر دکترا دوست دارن به خاطر راحتی خودشون سز کنن

من یک خواننده خاموش بودم میشه برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید  
آخه پرسیدم خوب نیست ؟چیزی نگفت فقط هی گفت سزارین کنی بهتره اما حس میکنم این دکتره زیاد سر می‌کنه می ...

خب برو پیش یه دکتر یا مامای دیگه ببین نظر اون چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
1288
بیشتر دکترا دوست دارن به خاطر راحتی خودشون سز کنن

نه بابا الان هر زایمان طبیعی براشون امتیاز داره واسه همین کمتر دکتری به سزارین راضی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برو متخصص الکی سز نکن 

الآنم رفته بودم دکتر متخصص مثلا اما مامای پهلوش منو معاینه کرد:/

سلام عزیزم میشه بگی چجوری معاینه کرد و هفته چند بودی

دستکش پوشید ژل زد روش و فرستاد تو:/ ی دوسه باری جابجا کرد دستشو تو

۳۸هفته و۴روزم

خب برو پیش یه دکتر یا مامای دیگه ببین نظر اون چیه

آره گفتم باید همینکارو کنم⁦☹️⁩ 

1346