2737
2734
عنوان

زبون دختره 37 روزم سوخت...😫😫😫

355 بازدید | 31 پست

امروز بردمش دکتر برای دلدردش چندتا دارو داد...یکی از دارو هاشو گفت همراه با شیر مادر باید بهش بدم...یعنی یکم شیر خورد یه قطره بدم باز یکم دیگه شیر خورد باز یه قطره بدم...هر بار که شیر میخوره باید سه قطره بدم...اسمش سوپرمینت باریجه...

چشمتون روز بد نبینه یه قطره بهش دادم شروع کرد گریه کردن...باز شیرش دادم قطره دومم دادم یه گریه ای میکرد که به زور بهش دوباره شیر دادم...بدجور گریه میکرد...فک کردم بد مزه اس...گفتم خودم مزه کنم...یه قطره ریختم چنان زبونم سوخت...دهنم داغ شد...بعدش کامم بیحس شد!!!

روشو خوندم مثل بقیه نوشته بود درمان نفخ و دل درد...تنها فرقش این بود که نوشته بود تقویت کننده ی عملکرد معده...حالا موندم بخاطر این مورد آخری بهش بدم یانه...😕😕😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کولیک ایز آب رو آتیشه ب اطفال بگو بنویسه واست

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

فك كردم با شير خشك سوخته😓

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2738
خدا نکنه...موندم بدم یانه...برای من انقد سخت بود برای اون چجوریه...😫😫😫

ای جانمممممم😢😢

به دکتره بگو

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2706