2726
عنوان

اسنپ چتو دارم ولی وصل نمیشه😕

59 بازدید | 9 پست

اون قسمت که پسورد میزنیم گیر میکنه هررر چی میزنم قبول نمیکنه

چجوریه بلده کسی؟

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
فیــلترشکنتو روشن کن

روشنه 

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس نباید مشکلی باشه!!!

نمیدونم والا هر چی میزنم میگه مشکل وجود داره

امکان داره توی مراحل قبلی مشکل باشه؟ یا فقط پسوردو باید تغییر بدم؟

ببین من ک نمیبینم چی نوشته،ولی باید مشکل رو زده باشه،ک کد قبول نکنه و ... 

اگر فیلتــرشکن روشنه،مشکل از همین کد و ...هستش قطعا😪

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
ببین من ک نمیبینم چی نوشته،ولی باید مشکل رو زده باشه،ک کد قبول نکنه و ...  اگر فیلتــرشکن روشن ...

نه مشکلو ننوشته فقط نوشته دوباره امتحان کنید

نه فی.لتر شکن تلگزامو وصل کرده از اون مشکلی نیست

شما داری؟ کدتو یادت چه مدل بود؟

نه مشکلو ننوشته فقط نوشته دوباره امتحان کنید نه فی.لتر شکن تلگزامو وصل کرده از اون مشکلی نیست شما ...

راستش یادم نیست چجوری بود،خیلی وقته نصب کردم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
راستش یادم نیست چجوری بود،خیلی وقته نصب کردم

اهان

ممنون از کمکت عزیزم❤