2703
2553

از غروب باهمیم، پیاده روی، پارک ، یا شام بیرون تفریح خاصی نداریم ،با بچه نمیشه، تو خلوت در مورد افراد مختلف ک تو مهمونی دیدیم،اینده،و خانواده هامون صحبت میکنیم

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هذا من فضل ربنا با هم ماهیگیری میریم ، تمشک و انار و گوجه سبز چینی میریم ، مهمونی میریم ،  روستاهای اطراف میریم مث صفرا بسته ، نبی دهکاء ، کیسوم ،و... 

دریا میریم .

در مورد خیلی از مسائل حرف میزنیم مثلا روزمره ، خانواده ، دوستانه ، مسائل و... 

ظهرها وقت ناهار ، شبها وقت شام ب بعد با هم هستیم . همه جا باهم ، آقام و من و پسرمون😇💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2714
شوهرتون وقتی باهاتونه همش دلش نمیخوادبره جای دیگه؟

ن الحمدلله اصلا آبجی جونم 😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
خوشبختیتون پایدارعزیزم.من نمیدونم چیکارکنم خسته شدم دیگه

از چی آبجی جونم ؟