1345
1341

از غروب باهمیم، پیاده روی، پارک ، یا شام بیرون تفریح خاصی نداریم ،با بچه نمیشه، تو خلوت در مورد افراد مختلف ک تو مهمونی دیدیم،اینده،و خانواده هامون صحبت میکنیم

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

هذا من فضل ربنا با هم ماهیگیری میریم ، تمشک و انار و گوجه سبز چینی میریم ، مهمونی میریم ،  روستاهای اطراف میریم مث صفرا بسته ، نبی دهکاء ، کیسوم ،و... 

دریا میریم .

در مورد خیلی از مسائل حرف میزنیم مثلا روزمره ، خانواده ، دوستانه ، مسائل و... 

ظهرها وقت ناهار ، شبها وقت شام ب بعد با هم هستیم . همه جا باهم ، آقام و من و پسرمون😇💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
1350
1348
شوهرتون وقتی باهاتونه همش دلش نمیخوادبره جای دیگه؟

ن الحمدلله اصلا آبجی جونم 😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
خوشبختیتون پایدارعزیزم.من نمیدونم چیکارکنم خسته شدم دیگه

از چی آبجی جونم ؟