2726
عنوان

مزوتراپی درد داره؟ موثره به نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8539 بازدید | 30 پست
کاش همینقدر که میگین سوزشش کم باشه    

نترس عوضش خیلی نتیجه میده خانومه رو میشناسم یه قسمت از جلوی سرش داشت کچل میشد سنش هم زیر ۴۰ سال بود رفت مزوتراپی همه ی موهای اونقسمت دراومد

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نترس عوضش خیلی نتیجه میده خانومه رو میشناسم یه قسمت از جلوی سرش داشت کچل میشد سنش هم زیر ۴۰ سال بود ...

وااااای ایول مرسی از امیدواریتون

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
2728
واقعا؟؟ من موهام کم پشت شده یعنی دوباره درمیاد؟ 

والا به طور قطع نمیدونم  من تازه میخوام برم ولی تو سایت ها دیدم خیلی موثر بوده این دوستمونم میگه یه خانمی رو میشناسه مزوتراپی کرده موهاش در اومده

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
واقعا؟؟ من موهام کم پشت شده یعنی دوباره درمیاد؟ 

اصلا برای موهای کم پشت که همون مکمل کافیه اما بشرط اینکه دوره ی درمانشو تکمیل کنن یعنی تا ۶ ماه رو بخورن و درکل مزوتراپی بیشتر برای دراومدن موها تو قسمت طاس سر ایجاد میشه و اگه شما کم پشتی داره پس حتما سریع برات نتیجه میده

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
برای ریزش هورمونی چه دارویی داده ؟

یکی دوتا هورمون هام بالا بود واسش قرص داده ،الان بیرونم اسمشو یادم نی

اصلا برای موهای کم پشت که همون مکمل کافیه اما بشرط اینکه دوره ی درمانشو تکمیل کنن یعنی تا ۶ ماه رو ب ...

من جلو سرم وحشتناک خالی شده کف سرم پیداس  

نگاه میکنی بهم بگی رفتی خونه ؟

چشم  

نگاه میکنی بهم بگی رفتی خونه ؟

سلام دوستم

اسم قرص کابرلین یا کابرگولین هست هشت تا قرصه که گفته هرجمعه یه دونش رو بخورم 

هورمون پرولاکتینم بالا بود

2706