2737
2734

مغازه ی شوهرمو،دزد،زد،ماشینمون تصادف کرد،خونه ای ک میخواستیم بخریم کنسل شد،خودم مریض شدم،پولی ک ب دوستم قرض داده بودم دود شد رف هوا ول کرده رفته تهران

همش پشت سره هم داریم بد میاریم در عرض یه هفته

چیکار کنم؟،

هر چ دعاوچله بلد بودم برداشتم 

دلم میخا بمیرم بخدا خیلی حالم بده

بگین چیکارکنم،بسهههه دیگگگگ  

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
صدقه بزار اسپند دود کن و راجب کارهایی که میخاین انجام بدین به کسی نگین،مث خونه خریدن!حتما چشم خوردی ...

میکنم بخدا هرروووز 

چیکارکنم دفع شه؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میکنم بخدا هرروووز  چیکارکنم دفع شه؟

خب یه چیزای دیگم هست مثلا این که وقتی شوهرم خیلی ماشینشو میشوره و برق میندازه چند روز بعد یه عیبی پیدا میکنه😅یه عیب بی دلیل و الکی😓

بعد مادرشوهرم میگه چشم خورده.

با مثلا همین سایت یا اینستا یا هرجا نیا و از خوبیای زندگیت بگو یا از خریدی که میخای انجام بدی،چون چشم شور همه جا هست..

دیگه چیزی ب ذهنم نمیرسه

البته چشم شور رو فقط حسودا ندارن

یه وقت یه نفر که خیلی دوستت داره کاری که میخای انجام بدی به چشمش میاد و همین کارو خراب میکنه...

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2728