2410
2553
عنوان

تاپیک فوت بچه همسایه

362 بازدید | 8 پست

سلام .خانمای عزیز

من امروز تا این ساعت فرصت نکردم به نی نی سایت سر بزنم .ماجرای فوت بچه در قم حقیقت داشت؟همه ذهنمو درگیر کرده

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

وای خدا منم یه خبر بد شنیدم از خفه شدن بچه ای تو استخر خیلی ناراحتم

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چیشده😫😫😫😫

یه تاپیک زدن بچه تو ماشین تنها بوده از ترسش بچه سنکوپ کرده .میخواستم ببینم حقیقت داشته.

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
بچه همسایه ما هم افتاد تو حوض خفه شد

الهی بمیرم .😭😭

2714

خدا به مادر پدراشون صبر بده امین

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.