2410
2553
عنوان

تاپیک فوت بچه همسایه

187 بازدید | 6 پست

سلام .خانمای عزیز

من امروز تا این ساعت فرصت نکردم به نی نی سایت سر بزنم .ماجرای فوت بچه در قم حقیقت داشت؟همه ذهنمو درگیر کرده

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب تاپیکش بود پدرومادر خریدارو از تو ماشین بردن .بچه تو ماشین مونده بود .یادشون رفته .بچه از ترس تشنج کرده و فوت کرده .الان نگاه کردم تاپیکش تعطیل شده

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2456
دیشب تاپیکش بود پدرومادر خریدارو از تو ماشین بردن .بچه تو ماشین مونده بود .یادشون رفته .بچه از ترس ت ...

وا😑😑😑😑

مگه میشه بچشون رو یادشون بره ببرن

بعد تازه گیرم همیچنی اتفاقی بیفته و یادشون بره تا برن توی خونه میفهمن بچه نیست میان میبرنش 

مگر اینکه ساعتها یادشون نیفتاده باشه و بچه ساعتها تنها مونده باشه که از ترس سکته کرده باشه

که غیرررررررر مممممممممکنه

خدا وکیلی این شعرا رو باور نکنید😑

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

والا منم زود باور نیستم .ولی اون خانم چیزایی گفت بقیه هم باور کردن .خدا کنه شوخی باشه