2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم سمت شمال هست فقط خیلی نخور رو پوست نی نی تاثیر میذاره

اتفاقا برای پوستش خیلی خوبه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

کاش منم میتونستم یچیزی بخورم

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
نمیدونم سمت شمال هست فقط خیلی نخور رو پوست نی نی تاثیر میذاره

من شنیدم ک انار تاثیر میذاره

رب انار بچع رو خوشکل میکنه

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
2738

اگه ماکو بودی برات میدادم خودم پختم😆😆

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

من تهرانم دارم رب انار خوشمزه فقط چون تابستونه فرستادنش سخته که پست کنم کاش نزدیک بودی برات میاوردم عزیزم

نه شُترم نه با شُترا نسبت دارم هر چی میزدم سایت قبول نمیکرد منم زدم تو کاره جک و جونورا  

ململنم میکه برا من که باردار بوده ویار انار داشته..از طرفی هم چون تا 7ماهگی حالت تهوع شدید داشته خیلیغذانمیتونسته بخوره و خیلی انار خورده..من بدنیا که اومدم اینقدرررر پوستم تیره بود..فاجعه ولی خب هرچی بزرگتر شدم روشن شد..الان یه کوچولو سبزه ام..ولی تا 6..7سالگیم قشنگ سیاه بودم

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
2706