2733
2734
عنوان

بچه ها این تاپیک پر بازدید مهسا28

309 بازدید | 28 پست

موضوعش چی بود کنجکاو شدم رفتم ببینم دیدم ترکیده!!!!

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بکاررررررت که دیشب زده شده توسط دوست پسر 

چه بد دنبال دوختنش بود؟؟؟خونواده اش چی پس؟؟؟

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2738

خیلی حالش بد بود آخه چرا گزارش میزنن

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
خیلی حالش بد بود آخه چرا گزارش میزنن

یه مشت عقده ای تو سایت کارشون همینه عزیزم نمیدونستی!!!!

ولی ایشالا کارش درست بشه  بعضی دخترا واقعا از سادگیشون هست

اره واقعا

یه مشت عقده ای تو سایت کارشون همینه عزیزم نمیدونستی!!!!

به جای اینکه راهنمایش کنن دلداری بدن با هر کاربری میاد گزارش براش میزنن

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
بیچاره دخترا کاش اونجای پسرام نصف میشد  

اره واقعا اون عوضیا هرکاری دلشون میخواد میکنن  ن ککشون میگزه ن پشه بعد اخرش دختره ازروی علاقه و سادگی اینکارو کنه باید بره بمیره اخرش

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤
2706