2737
2734
عنوان

خواستگار مذهبی و متعصب

4041 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها

واسه دختر خواهرم خواستگار اومده

از اون پسرای مذهبی شدید

خانوادشونم همینطورن

ولی همه شرایطش عالیه

به نظرتون زندگی با اینجور ادما سخته یا خوبه؟

با توجه به این که دخترخواهرم روحیه ی شاد و فعالی داره و اهل چادر پوشیدنم نیست

اینا هم گفتن اگر دوس داشت چادر بپوشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

من باشم پسر شاه هم باشه قبولش نمیکنم.شوهر من مذهبی نیست ولی سختگیری داره تو یه سری مسائل و همین دلسردم کرده

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!

اگر دوست داشت خو قبلش پوشیده بود.نیاز به اجازه اینا نبود.تفاوت مذهبی خیلی بده توی ازدواج.این حرفشونم خیلی جالب نیست.احتمال زیاد بعد عقد از اگر دوست داشت به من دوست دارم چرا نمیپوشی ، تغییر کنه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

بچه ها اینا تو یه جلسه مذهبی زنونه دخترخواهرمو دیدن و پسندیدن

که اونجا چادر داشته

اینام فکر کردن کلا چادریه

ماها خانوادگی مانتویی هستیم ولی خب بعضی مراسماتم چادر میپوشیم

خواهرمم حقیقتو گفته بهشون

اینا هم چون موقعیت دختر خوبه دیگه ظاهرا گفتن طوری نیس

اما منم مثل شماها بدبینم بشون

ما وقتی اسم مذهبیه متعصب میاد

یاد ادمای خشکه مذهب که زن باید فقط بله قربان گو باشه؛اینایی که زنو زندانی میکنند و ناقص العقل میدونند میفتیم

اینا زن رو افسرده و گوشه گیر و مضطرب و بدون اعتماد به نفس میکنند

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...

عزیزم خوانواده شوهر من مذهبین ولی از اول حرف چادر نبود منم نمیزارم و خیلیم آزاد میگردم زمین تا آسمون باهاشون فرق میکنم خیلیم خوبن و هیچی نمیگن

اما بعضی خوانواده ها اول فقط میگن نزار بعد پدر دختر در میارن مخصوصا اینکه میگی پسر متعصبیم هست مطمئن باش بخاطر این اخلاق ۲ روز دیگه مجبور که چادر بزاره و خیلی اذیت میشه من به چشم دیدم که میگم 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
بچه ها اینا تو یه جلسه مذهبی زنونه دخترخواهرمو دیدن و پسندیدن که اونجا چادر داشته اینام فکر کردن ک ...

اگر از اول باهاتون با صداقت رفتار نکردن و منتظرن تا عقد کنن و بعد همه چیز هایی که نگفتن ونخواستن رواجبار کنن به کفر نزدیکترند تا به اسلام. 

2706