2733
2734
عنوان

اونا که تافت مو استفاده میکنن بیان

6093 بازدید | 8 پست

بچها یادمه هشت نه سال پیش یه تافت گرفتم برا موهام وقتی میزدم انگار موهام شوره میزد اصلا یه حالی میشد. الان دلم میخواد موهامو فر درشت کنم بهش تافت بزنم . شما هم موهاتون یه چیزای سفید میشینه روش یا مشکل از من بوده یا تافت😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاسپین ک خوبه با فاصله بزن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

با سلام

اسپری حالت دهنده مو کاسپین از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است و هم خانم ها و هم آقایان با انواع جنس مو می توانند از آن استفاده کنند. از مزایای این اسپری این است که حالت سفیدک و چسبندگی روی موها ایجاد نمی کند، در مقابل رطوبت مقاوم است و پس از استفاده از آن موها خوش حالت و براق می شود و ساعت ها در فرم دلخواه باقی می ماند.

2738

دوستان من برای حالت دهنده مو خیلی تحقیق کردم. یه مطلب خوب هم پیدا کردم که بهترین تافت‌ های مو رو معرفی کرده. لینکش و میذارم اگر دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

این بود آدرسش:

https://bigsearch.ir/yzfk