2726

بچه از صبح ساعت ۶ بیدار شدم فکر کردم خونریزی کردم 

بعدش دیدم همش آب بوده تا الان هم وقتی از جام بلند شم آبریزش دارم زیر شکمم درد میکنه😢😢

بنظرتون طبیعیه؟؟؟

خدایا شکرت......  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از کیسه آب باشه خطرناکه زود برو دکتر

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

نه طبیعی نیست، کیسه ابته، برو دکتر زود.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
درحده نم اشکاللی نداره ولی خیس خیس بشه لباس زیرت باید بری دکتر چکاپ بشی درد پریود موردی نداره 

شلوارم خیس شده بود در حدی که فکر میکردم 

خونریزی شدید کردم

خدایا شکرت......  

من داعم این دردارو دارم😑 وقتی میشینم یکم بعدش انگار پریودم.. تا یه دقیقه بعد اروم میشه.ترشحم خیلی زیاد دارم بنظرم همش طبیعیه

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
2706