2737
2734

سلام 

شما بیشتر غذای خونه میخورین یا بیرون؟

من مصرف غذای بیرونمون خیلییئیی زیاده

شام 90درصد بیرون میخوریم (فست فود.یا کباب)

ناهار هم نزدبک به 70درصد بیرون میخوریم(چلو و....)

توی این ده سال دیگه عادت کردم

میدونم غذای فست فودی زیاد خوب نیست ولی خستم وایسم پای گاز شام درست کنم

ناهارهم کم پیش میاد درست کنم😩😁😩

عاشق غذای بیرونم😁😁

کسی هم مثل من خسته اشپزی باشه😕😕😞😞

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه شاغلی؟

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2738
بابا لاکچری

نفرمایید😁😁😁

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

هفته ای یک وعده فقط بیرون

بهترین جا هم که بری کیفیتش به غذایه خونه نمیرسه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

غذای بیرون تقریبا نمیخوریم اصلا! شاید سالی دوسه بار اونم در حد ساندویچ و تازگیا پسرم به پیتزا علاقه نشون داده و هرروز گریه زاری میکنه نیخواد ولی واسش خوب نیس مصرف زیادش و نمیگیرم براش

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2706