2703
2553
سلام بچه ها. من خوزستانی هستم و قصد مهاجرت به مشهد رو دارم. البته بخاطر همسرم. کسی میتونه منو راهنما ...

عزیزم من چون خودم مشهدی هستم خیلی از زندگی از اینجا راضی هستم و طبیعتا نمیتونم معایبی بگم چون اگر هم عیبی باشه دیگه برام عادی شده ولی اگه دوس داری در مورد چیزایی که میخوای بدونی بپرس تا جواب بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی شیدا جونم. واقعیتش من اهل نماز و روزه و رعایت دین تا حد خیلی زیادی هستم که حق الناس رو رعایت کنم. هم خودم هم همسرم. ولی از جو خیلی مذهبی خوشم نمیاد. حجابم معمولیه. یعنی در واقع موهام پیداست. رنگ میکنم. اما معمولی و از جلف بودن اصن بدم میاد.مانتویی هستم. اهل تفریح و گشت و گذار هستیم. اهواز شهر خیلی زنده ای هستش. مردمش علیرغم مشکلات منطقه ای همیشه سرحال هستن و بهت نشاط میدن. اما حس میکنم مشهد خیلی مذهبی و خشک باشه جوش. اینطوریه واقعا؟

2720

البته شیدا جون اگه معایبی داره ک حتی واسه شما عادی شده ممنون میشم بازم بهم بگی. البته دوستان نارحت نشن چون هر جایی معایب و مزایا داره. مثلا اهواز فوق العاده بی نظم و ناامن هستش و این همه مزایاشو میپوشونه