2703
2553
وای دختر من ۳ روز بی علت تب داشت....تا ۳۹.۵ میرفت....با شیاف و بروفن کنترلش میکردم...شبم پذیرایی با ...

شربت تقویتی حتما براش بگیر بهش بده سیستم ایمنی بدنش قوی بشه براش گوشت تو شیشه تا یه هفته درست کن بده فقط گوشت حتما باید ۲۴ ساعت تو فریزر باشه عزیزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حتماً ویروسی چیزیه ک تبم آورده . وگرنه از تب معمولی ک نمیمیره. نتونستن تشخیص بدن 

من میترسم😢

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2720
چرا از تب معمولی بوده 

خوب به چ دلیل تب کردن

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2714
شربت تقویتی حتما براش بگیر بهش بده سیستم ایمنی بدنش قوی بشه براش گوشت تو شیشه تا یه هفته درست کن بده ...

گوشت نمیخوره به هیچ عنوان....ولی شربت میدم

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
2706