2726

لابدنمیفهن کی بچه روتب میگیره ومنجربه تشنج وفوت میشه😔

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آخه ی علتی داشته الکی ک نمیشه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
لابدنمیفهن کی بچه روتب میگیره ومنجربه تشنج وفوت میشه😔

چرا فهمیدن بچه ۳ روز بیمارستان بوده ولی فقط به دلیل تب مرده اصلا باورم نمیشه رفتیم بیمارستان همون روز ۲ تا بچه دیگه هم مردن همه زیر ۶ سال بودن

تو رو خدا مواظب باشین من اینقدر حساس شدم هر نیم ساعت یه بار بچمو چک میکنم با این که تب نداره 

وای دختر من ۳ روز بی علت تب داشت....تا ۳۹.۵ میرفت....با شیاف و بروفن کنترلش میکردم...شبم پذیرایی با هم میخوابیدیم....نذاشتم تنها بخوابه....خداروشکر بعد ۳ روز اومد پایین

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
چرا فهمیدن بچه ۳ روز بیمارستان بوده ولی فقط به دلیل تب مرده اصلا باورم نمیشه رفتیم بیمارستان همون رو ...

وای دختر من ۲.۵ سالشه😥

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

یا خدا استرس نده😢

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2706