2726

لابدنمیفهن کی بچه روتب میگیره ومنجربه تشنج وفوت میشه😔

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخه ی علتی داشته الکی ک نمیشه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
لابدنمیفهن کی بچه روتب میگیره ومنجربه تشنج وفوت میشه😔

چرا فهمیدن بچه ۳ روز بیمارستان بوده ولی فقط به دلیل تب مرده اصلا باورم نمیشه رفتیم بیمارستان همون روز ۲ تا بچه دیگه هم مردن همه زیر ۶ سال بودن

تو رو خدا مواظب باشین من اینقدر حساس شدم هر نیم ساعت یه بار بچمو چک میکنم با این که تب نداره 

وای دختر من ۳ روز بی علت تب داشت....تا ۳۹.۵ میرفت....با شیاف و بروفن کنترلش میکردم...شبم پذیرایی با هم میخوابیدیم....نذاشتم تنها بخوابه....خداروشکر بعد ۳ روز اومد پایین

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
چرا فهمیدن بچه ۳ روز بیمارستان بوده ولی فقط به دلیل تب مرده اصلا باورم نمیشه رفتیم بیمارستان همون رو ...

وای دختر من ۲.۵ سالشه😥

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

یا خدا استرس نده😢

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2706