1147
1341

لابدنمیفهن کی بچه روتب میگیره ومنجربه تشنج وفوت میشه😔

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

آخه ی علتی داشته الکی ک نمیشه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
لابدنمیفهن کی بچه روتب میگیره ومنجربه تشنج وفوت میشه😔

چرا فهمیدن بچه ۳ روز بیمارستان بوده ولی فقط به دلیل تب مرده اصلا باورم نمیشه رفتیم بیمارستان همون روز ۲ تا بچه دیگه هم مردن همه زیر ۶ سال بودن

1307
تو رو خدا مواظب باشین من اینقدر حساس شدم هر نیم ساعت یه بار بچمو چک میکنم با این که تب نداره 

وای دختر من ۳ روز بی علت تب داشت....تا ۳۹.۵ میرفت....با شیاف و بروفن کنترلش میکردم...شبم پذیرایی با هم میخوابیدیم....نذاشتم تنها بخوابه....خداروشکر بعد ۳ روز اومد پایین

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
چرا فهمیدن بچه ۳ روز بیمارستان بوده ولی فقط به دلیل تب مرده اصلا باورم نمیشه رفتیم بیمارستان همون رو ...

وای دختر من ۲.۵ سالشه😥

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
1226
وای دختر من ۳ روز بی علت تب داشت....تا ۳۹.۵ میرفت....با شیاف و بروفن کنترلش میکردم...شبم پذیرایی با ...

شربت تقویتی حتما براش بگیر بهش بده سیستم ایمنی بدنش قوی بشه براش گوشت تو شیشه تا یه هفته درست کن بده فقط گوشت حتما باید ۲۴ ساعت تو فریزر باشه عزیزم 

1346