2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبل بارداری اگه با همسرت نسبت فامیلی داری حتما باید س ماه یدوفولیک بخوری،اگه فامیل نیسی هم از شروع اقدامت هم میشه بخوری،ولی من میخام ی ماه کامل بخورم با اینکه فامیلم نیسیم،یدوفولیک از اسیدفولیک بهتره،بعد ازمایشات قبل بارداری برو از سمت خانه بهداشنی ک توش پرونده داری،دیگه اینکه مصرف سیگار والکی وغیره کلا تعطیل،واینکه موقه اقدام حتما قبلش وضوداشته باشین جفتتون همسرت به بخوره خودتم ازشروع بارداری یا حتی قبلش ی دونه کندور بجو،بچه فوق العاده باهوش میشه وقبل اقدام سوره نور رو بخونید،احکام بچه دار شدن رورعایت کنید ک بچه عالی وسالم نصیبتون شه

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

آزمایش آهن ویتامین دی تیرویید پرولاکتین هورمونی رو حتما بده.

چک کن زخم یا عفونت نداشته باشی فیبروم میوم کیست بارتولن رحم دو شاخ ، تنبلی تخمدان و غیره نباشه. 

دندونپزشکی برو دندونات رو جرمگیری کن عقل هارو بکش یا جراحی کن و هرچی لازمه ترمیم و عصب کشی و روکش کن (کلا یه درمان کامل)

سالم خوری کن (کنسرو شده و فریز شده و چرب و شور و فست فود نخور)

تحرک بدنی هم مهمه واسه فعالیت تخمدان ها روزی یک ساعت پیاده روی یا ورزش 

اگر چربی کمربند شکمی هم داری رژیم بگیر حتما و وزن کم کن

یک سال قبل از بارداری عضلات شکم و کمر و کف لگن و ران رو قدرتی کار کن. (ران رو باید قدرتی کار کنی که بابت 20 کیلو افزایش وزن بارداری زانو درد نگیری. کف لگن تمرینات کگل انجام بده افتادگی مثانه نگیری و ریزش ادرار نداشته باشی. شکم و کمر هم بابت اینکه گودی کمرت تشدید نشه طی بارداری و اذیتت نکنه)

آرامش اعصاب هم که مهمه.

شوهرتم بفرست ورزش و کاهش وزن و آزمایش اسپرم چک کردن واریکوسل و این حرفا.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد