2726

سلام خانوما، من دوماهه باردارم اوایل خیلی خوب بودم نه بو اذیتم میکرد نه حالت تهوع خیلی هم خوش اشتها بودم اما الان چندروزه رو دلم احساس سنگینی میکنم انگار نفخ داشته باشم ببخشید بعد حالت تهوع بهم دست میده اصلا" دیگه درست غذا نمیخورم تا میخورم شکمم باد میکنه حالم بد میشه ببخشید عق میزنم، یعنی طبیعیه؟؟؟ الان این حالتا شروع میشه؟؟؟ همش میگن نکنه بچه خدایی نکرده چیزیش شده؟؟ تورو خدا راهنماییم کنید چیکارکنم؟؟خیلی ممنون. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

کاملا طبیعیه منم اینجوریم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مبارکت باشه

گلم طبیعیه نمیدونی چقدر دوست دارم این حالت های تورو منم تجربه کنم میدونم خودتم خوشحالی 😢ایشاالله سالم بغلت بیاد منم دعا کن این ماه مامان شم 

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2728
کاملا طبیعیه منم اینجوریم

آخه بعضیا میگن هرچی بری جلوتر حالت بهتر میشه یعنی من برعکسم؟؟ از کجا بفهمم نی نی سالمه یعنی هیچیش نیست؟

آخه بعضیا میگن هرچی بری جلوتر حالت بهتر میشه یعنی من برعکسم؟؟ از کجا بفهمم نی نی سالمه یعنی هیچیش نی ...

شما تازه دو ماهته یعنی اولشه  بعضیا تا ماه ۴ بعضیا تا ۹ ماه این حالتا رو دارن طبیعیه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
عزیزم مبارکت باشه  گلم طبیعیه نمیدونی چقدر دوست دارم این حالت های تورو منم تجربه کنم میدونم خو ...

مرسی عزیز دلم مطمئن باش خدا یه نی نی ناز میزاره تو بغلت ایشالا، بالاخره خیلی هامون منتظر بودیم اما خدا جوابمونو داد ایشالا قسمتت میشه گلم 😜الهی آمین

اوکی عزیزم کاش کم بشه 😃

تازه اولشی 

غذا خودت درست نکن یا از بیرون بگیر یا برو خونه مادرت هر ازگاه یا تو فصای باز غذا بخور چیزای نفاخ نخور سردی جاتم تهوع رو زیاد میکنه اگر شدید بود دمیترون بخور