2737
2734
عنوان

موی زاید

71 بازدید | 13 پست

سلام خانوما من موهای صورتم خیلی ضخیم نبود اما ی دونه مو سیاه زیرگلوم بود ک رفتم لیزر براهمون ی دونع ک کل صورتمو لیزر کردم الان موهاش خیلی صخیم شدن بنظر شما مال لیزر هستش یا مشکلات هورمونی در ضمن من نی نی دارم فعلا میخوام جلوگیری کنم چ ازمایشاتی لازمه بدم تا بفعمم این موها هورمونی هستش یا همون برا لیزره ؟؟؟؟؟میخوام تمام ازمایشات و بدم برا اینکه با خیال راحت جلوگیری کنم هزینه اش میدونین چقد میشه؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تقريبا 4.5 سال پیش.روی چونم دوتا دونه موی ضخیم دراوردم،یکی ب مامانم گفت ی دستگاه اومده اسمش لیزر elight،بره انجام بده،کاش بهم نگفته بود،رفتم،بعد 5 جلسه شد کل چونه و زیرگردنم،رفتم بهش گفتم گفت خانم واكنش بدنتع و از این شر و ورا،کل بدن بیا...دعوا کردم و دیگه نرفتم..بعدها بهم گفتن که باید ازمایش هورمونی میدادی قبلش،نرفتم تااااا پارسال با دستگاه الکس انجام دادم و همش رفت..این دکترم گفت ایلایت اصلا لیزر نیست و شبه لیزره..کارش اصلا چیز دیگه ست...خداروشکر،الان فقط هر 6 ماه میرم..این سری برم میشه هر یکسال

2738
من تقريبا 4.5 سال پیش.روی چونم دوتا دونه موی ضخیم دراوردم،یکی ب مامانم گفت ی دستگاه اومده اسمش لیزر ...

من این سری با ی دستگاه زد ک خیلی خنک بود نمیدونم اسمش چی بود اما میشه برم متخصص زنان از هورمونی بنویسه یا برم غدد؟؟؟