2726
عنوان

مثبت شدن بیبی چک بعد از ۲۰ دقیقه

19800 بازدید | 30 پست

روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ سیکلم بیبی چک گذاشتم که همه بعد از ۲۰ دقیقه هاله انداخت، کسی تجربه مشابه داره؟ اینم عکساش

در دلم چیزی هست، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

احتمالا همون اول یه هاله ی خیلی خیلی محو می ندازه که شما متوجه نمیشی بعد ۲۰ دقیقه میشه این بی بی منه که مثبته ولی خیلی سخت دیده میشه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
مثبته عزیزم مبارکت باشه😊 نگران نباش من بی بی چکم بعد چندساعت هاله انداخت و باردار بودم .شما که دیگ ...

دعا میکنم مثبت باشه ولی یه چیزی ته دلم میگه دلخوش نباش، هیچگونه علایم بارداری هم ندارم.

احتمالا همون اول یه هاله ی خیلی خیلی محو می ندازه که شما متوجه نمیشی بعد ۲۰ دقیقه میشه این بی بی منه ...

روزای بعد بیبی چک پررنگ تر نشد؟

2706