2733
2734

برای چی خرجش میکنین شماها؟؟؟

من جم می‌کنم،کلا تو خونمه جمع کردن😃😂 اما نمی‌دونم مثلا براچی خرج کنم اگ بخام یچی بگیرم برا خونه یا خودم میترسم شوهرم بفهمه پررو شع بگه این خودش داره پس-_- مثلا یموقع کوتاهی کنه دیگع بخیال اینکه من بفکر اینچیزا هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا رو نکن برو طلا بخر  کم کم ریز ریز قایم کن

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2738

خوش بحالت اهل جمع کردنی..من شاغلم ۱۰ساله ولی بخدا پول نقد ندارم اصلا توحسابم..ازبسسس ولخرجم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

پول مخفی از همدیگه نداریم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706