2410
2553
عنوان

دوستان یه لحظه بی زحمت بیاین

136 بازدید | 17 پست

سلام خانم ها خوبید ؟ من ۳ روزه ت ل گ ر ا مم قطعه هر برنامه ای هم میریزم نمیشه وقتی نت روشن میکنم اون بالای صفحه گوشی پیامام میاد ولی تو خود ت ل گ ر ا م بالا نمیان ... باید داشته باشم کارم واجبه تو ت ل ... واتساپ ریختم دیشب ولی چند نفر بیشتر عضو نیستن اخه ... شماها چجوری وصلید ؟

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

من دوهفتس ندارم... مسخرش دراومده دیگه! 

هر برنامه ای میریزی گوگل پلی حذف میکنه، اصلیش هم که هر فیل. تر شکنی نصب میکنی دوروز بعد خرابه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من دوهفتس ندارم... مسخرش دراومده دیگه!  هر برنامه ای میریزی گوگل پلی حذف میکنه، اصلیش هم که هر ...

اره دیگه همین ... منم فیل . تر . ش کن میریزم نمیشه یا زود قطع میشه اخه نمیشه نداشته باشم باید باشه

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
عزیرم تلگررام اصلی رو وصل کن بعد  وییی پیی ان قوی دانلود کن      روشن شه برو تو ...

اصلی رو دارم ... هر چی میریزم جواب نمیده والا 

2714
اره دیگه همین ... منم فیل . تر . ش کن میریزم نمیشه یا زود قطع میشه اخه نمیشه نداشته باشم باید باشه

🤨 ببین اگه جایی تو شهرتون هست تو کار نرم افزار باشه، ببر اکانتی نصب کنه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
 عزیزم واسه این گوگل پلی حذف نکنه برنامه هاتو سپر ایمنی تو غیر فعال کن

غیر فعال کردم، بازم حذف میکنه! 

اینم سرچ کردم ... مینویسه برنامه یافت نشد ... کثافتا برداشتن نصب اینا رو 

🤨 ببین اگه جایی تو شهرتون هست تو کار نرم افزار باشه، ببر اکانتی نصب کنه

ممنون عزیزم اره باید همین کارو کنم 

2706