2733
2739
عنوان

داستان اینه......

220 بازدید | 15 پست

سه تا از برادرشوهرام زن دوم گرفتن دوتا از داداشام در حال طلاقن  

الان حس میکنم شوهرم اخلاقش عوض شده و این آدمای اطراف مخصوصا داداشاش روش تاثیر گذاشتن

بی محلی میکنه 

به حرفم گوش نمیده 

منو نمی بینه 

حرف نمیزنه

حتی دیشب نون نداشتیم بهش گفتم نون بخریم پیچوند محل نداد و انگار نه انگار این یه نمونه کوچیک بود

بد اخلاق شده و حرفای من حتی سلام کردنم بهش زور داره

به نظر شما چکار کنم چاره چیه 

از اول زندگی تا الان هم با همه چیش ساختم

الحمدالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

تو خودت بیشتر از شوهرت از اطرافیان تاثیر گرفتی به نظرم به قول معروف چشمت ترسیده ، برای همین حساس شدی . به چیزای الکی فکر نکن 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
استارتر اهل کجایین اخه من اصلا دوربرم هم نمیبینم زن دوم کسی بگیره قدیم مرد مسنا میگرفتن الان شرایط ز ...

اینا اول زنای اولو طلاق میدن بعد میرن زن دوم میگیرن

الحمدالله

منم یه خاستگار سمج داشتم از فامیلای دور بود-چهارتا داداش بودن-سه تا بزرگتره هرچی زن گرفته بودن طلاق داده بودن-منم جوابم رد بود به دلایل مختلف-بعد چند ماه از عروسی من اینم ازدواج کرد-یه زن خیلی ناز و خوشگلم گرفته بود-بعد یکسال اینم اون دختر بیچاره رو طلاق داد

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹
2706