2726
عنوان

کنکور

136 بازدید | 10 پست

امروز درصدای حدودیمو مینمم گرفتم خ خوب دادم اصلا فک نمی کردم تا این حد خونده باشم😅 ولی اصلا کنکور جدا از ازمونای ازمایشی بود خیلی استاندارد و ادم وقتی تو جوش قرار میگیره بهتر میتونه عمل کنه درصورتی که همه میگن استرس بدترش میکنه ولی مال من بهتر بود🤷‍♀️ ولی در کل خیلی راضیم فقط ریاضی و عربی یکم درصد پایین زدم که حسم میگه با درصدای بقیه خنثی میشه اگه خدا بخواد همین شیراز قبول شم و واقعا تلاش معجزه میکنه تا لحظه اخر دوست مامانم بهش گفته بود دخترت سه سال بشینه هم نمی تونه قبول شه ولی الان با خیالت راحت منتظر نتایجم چون گل کاشتم اصلا به حرف بقیه و ازمونای ازمایشی توجه نکنین فقط تلاش و تلاش امسال چشمام ضعیف شد دستم داغون شد ۱۴ کیلو اضاف کردم ولی ارامشی که الان دارم مدیون تلاشمم کنکوریای ۹۹ اگه کسی دارین پیششون باشین و بهشون امید بدین من هفته اخر از پدربزرگ و دایی و عمه همه سراغمو گرفتن و اومدن پیشم و فوقالعاده تاثیر داشت تو روحیم و بازم میگم کنکور فوق العاده استاندارده امیدوارم امسال مثل پارسال باند بازی و اینا نباشه که هر کی به حقش برسه اگه اطلاعاتی در مورد سختی و اسونی کنکور ۹۸ دارین یا اطرافیانتون چیکار کردن و بگین ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاءالله یه رشته عالی قبول بشی😍 فقط توکف اون دوست مامانتم؛خدای روحیه دادن😐😂😒

اره بخدا من خیلی خوندم این سه ساله امسال به روزی ۱۶ ساعت می رسید نمی دونستم ناهار چیه شام چیه بعد ازمونای جامع استرس گرفتم درصدای پایین میزدم حالم بد بود اینا بهش گفته بود اصلا نمی شه انتظار زیادی داری خلاصه کل خاندان بسیج شدن اومدن خونمون و بیرون تا تو هفته اخر روحیم خوب شد چقد قران ختم کردن برام و واقعا هم خدا کمکم کرد از ازمونای تو خونه هم یه سر و گردن بالاتر زدم😂😂😂 فک کن مامانم کل نزده و شک دار و غلط همه رو باهم غلط حساب کرده که مینمم شه😐

2728
اره بخدا من خیلی خوندم این سه ساله امسال به روزی ۱۶ ساعت می رسید نمی دونستم ناهار چیه شام چیه بعد از ...

سلام سال اولت بود ؟

قلم بر میدارم تا بنویسم شرح زندگی تمام زنانی که روح لطیفشان در برهوت بی عشقی تفتیده شده . تمام زنهایی که هر شب بر بالین دلبندشان نوای محزون تنهایی را سر میدهند . مینویسم برای تمام زنانی که اغوش پر حسرتشان هنوز  در انتظار نوای شادی بخش  اولین گریه ی نوزادیست . 

يه سوال داشتم عزيزم

اونايي كه ديروز تصحيح كردن ازمونشونو

پاسخنامه تجربي ها ديروز وجود داشت براي پيدا كردن درصد؟ چون يكي رو ديدم دوساعت بعد كنكور درصدهاشو اعلام كرده ازين نظر متعجب شدم

يه سوال داشتم عزيزم اونايي كه ديروز تصحيح كردن ازمونشونو پاسخنامه تجربي ها ديروز وجود داشت براي پي ...

ساعت ۶ قلم چی گذاشت اونا میان زده هاشونو درصد میگیرن نه درست و حسابی 😕

بله نظام جدید بودم 

مشاوره تحصیلی و مشاوره و انتخاب رشته کنکور هم برای خانم ها هم آقایون هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری انجام میدهیم

محل مشاوره:تهران استادمعین

آیدی تلگرامم:mohamadi_t@