2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبی  چیشده  بتات داره میاد پایین ؟ درد هم داری؟ سونو نرفتی؟

چرا رفتم اینقد اذیت شدم که نگو گفتن خارج رحمیه یک روز بیمارستان درگیر بودم ولی هیچ دارویی ندادن 

😊
2731
چرا رفتم اینقد اذیت شدم که نگو گفتن خارج رحمیه یک روز بیمارستان درگیر بودم ولی هیچ دارویی ندادن  ...

یعنی الان مطمین مطمینی ک داخل رحم نیست 

یه جای دیگه هم برو سونو 

خارج از رحم دیده شد ساک و جنین؟

پسر نازم عاشقتم  
یعنی هیچی استفاده نکردی دکترت هیچی واست تجویز نکرد؟

دکترم؟؟؟ مرگ بگیره دکترم اصلا جون آدم براشون مهم نیس 

رفتم بیمارستان چیزی ندادن فقط چون بتام از 5770 اومد رو 2400 گفتن برو خونه خودش سقط میشه دیروز ازم دوتا بافت دفع شد ولی هنوزم درد دارم میترسم اون توده که تو لوله بوده نیوفته و بازم رشد کنه 

😊
یعنی الان مطمین مطمینی ک داخل رحم نیست  یه جای دیگه هم برو سونو  خارج از رحم دیده شد ساک ...

اره سه بار سونو کردم دومی با سونوی شکمی هم تشخیص داد تو لوله راسته ولی محض احتیاط روز بعدش رفتم واژینال که گفت یک توده تو لوله راسته 

😊
دکترم؟؟؟ مرگ بگیره دکترم اصلا جون آدم براشون مهم نیس  رفتم بیمارستان چیزی ندادن فقط چون بتام ا ...

یکی از نشونه های از بین رفتن و سقط شدنش همین پایین اومدن پتاس ی دم کرده زعفرون بخور و سعی کن راه بری ک زودتر دفع بشه

برای من دکترم ی دارویی داد ک تو سرم تزریق کردن واسم ک جنین سقط بشه ولی نشد و بازم بتام بالا رفت  

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2738

هفته پنج دکترم هشتا جنتامایسین داد بخاطر عفونت ادرار کاش نمیزدم هفته هفت رفتم سونو گفتن چیزی دیده نمیشه تو رحم دکترم گفت سقط کردی ولی خب من چون تجربه سقط داشتم میدونستم سقط نکردم چون بافتی دفع نشد دوستم یه دکتر معرفی کرد گفت خیلی خوبه و آمریکا تحصیل کرده خلاصه رفتم پیشش گفتم خونریزی دارم درد دارم گفت طبیعیه تا هفته ده صب کن دوفاستونو شیاف داد چهارشنبه سونو دادم که گفتن خارج رحمه با حال بد رفتم مطب تو نوبت بودم که خانم مطبو به امون خدا ول کرد گفت زایمان دارم منم مجبور شدم پنجشنبه سونو واژینال رفتم بعدش رفتم بیمارستان 

😊
یکی از نشونه های از بین رفتن و سقط شدنش همین پایین اومدن پتاس ی دم کرده زعفرون بخور و سعی کن راه بری ...

دکتر بیمارستان گفت زعفرون نخور چون انقباض میاره و ممکنه لوله ت بترکه 24 در 33 میلیمتره 

😊
دکتر بیمارستان گفت زعفرون نخور چون انقباض میاره و ممکنه لوله ت بترکه 24 در 33 میلیمتره 

ای وای من تجویز مامان بزرگی کردم خب بهت نگفت چکار کنی ک زودتر دفع بشه؟

درد نداری الان؟

من اینقدر درد داشتم ک حتی دیگه نمیتونستم مسیر خونه تا بیمارستان تحمل کنم از درد ب خودم میپیچیدم

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
منم از دیروز بستریم آزمایش گرفتن بتام۲۱۰بود ولی تو سونو ساک حاملگی نبود،از دیشب به خونریزی افتادم ام ...

عزیزم بتات که پایینه میگن بتا باد هزار به بالا باشه تا سونو شکمی ساکو ببینه مگه اینکه سونو واژینال بری حالا که افتادی به خونریزی یعنی داره سقط میشه نگران نباش

😊
ای وای من تجویز مامان بزرگی کردم خب بهت نگفت چکار کنی ک زودتر دفع بشه؟ درد نداری الان؟ من اینقدر د ...

چرا دیروز داشتم از درد میمردم ولی نرفتم بیمارستان چون هیچکاری برام نمیکنن و بیشتر اذیتم میکنن ولی بعد از درد دوتا لخته بزرگ که بافت سفید هم داشت ازم دفع شد امیدوارم که خودش باشه 

شما ابعادش چقدر بود؟

😊
2706