2733
2734
عنوان

درکتون واقعا سخته

205 بازدید | 27 پست

درک اینکه یه ادم بیکار رو دنبال میکنین وبهش پر وبال میدین واقعا سخته 

اگه باهاش هم صحبت نشین به خودش اجازه نمیده شو عکس از دوستان رو بزاره

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ک اصلا نمیرم داخل تاپیکش

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
وقیح رو میگی؟؟؟

بله

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

وای چقدر اون بیکاره همه پستا و میگرده در به در دنبال عکس خوب نذارید دیگه عکس می‌بینید این مریض اینجاست وقتی چرا حریم خصوصی زندگیتون عمومی میکنید خوب 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2738
دوستان عکس نزارن مشکل از دوستانه😡😡😡

مشکل از دوستان هم باشه من مسله ام همراهی کردن یه ادم مریض 

کاملا موافقم.میرم تو تاپیکش میبینم کلی کاربر دارن جوابشو میدن.همه هم فحشش میدن،خب اون همینو میخواد،توجه.محل ندید بلانسبت همه بره گم شه 

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706