2737
2734
عنوان

دخترم به چی حساسیت داره؟؟+عکس

259 بازدید | 32 پست

سلام دوستان دخترم یکسالشه دیروز براش لباس تو خونه ای گرفتم از همونجا که همیشه میگرفتم بعد اینکه پوشید چند ساعت بعدش چندجای بدنش قرمز شد و حدود نیم ساعت بعدش خوب شد حالا شب ک میخاستم پوشکشو عوض کنم دوباره دیدم پشت رونش اینجوری شده....دیروز بهش انبه هم دادم خورده دیگه چیز جدیدی نخورده نمیدونم چرا اینجوری میشه عکسشو میزارم لطفا ببینید تجربه ای دارین؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگه میتونی لباس راحتی که میخری قبل پوشوندن آب بکش که تمیز باشه ،تو فصل گرما این چیزا عادیه ؛ خاک شیر بده بخوره هر روز ؛بدنشو با سدر بشور خوب میشه

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  

اگه اولین باره انبه میدی شاید بخاطر اونه عزیزم.چون طبع انبه گرمه و برای بعضیا باعث الرژی میشه.من خودم وقتی کوچیکتر بودم به محض خوردن انبه تمام صورت و بدنم قرمز میشد و جوشای ریز میزد

البته لباس کلا از مغازه میگیرین قبلش بشورین یه بار بعد تن بچه کنین.اینجوری بهتره گلم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
شاید لباسه جنسش پلاستیکه یا یه چیزیه ک حساسیت داره اول ام باید یه بار میشستی بعد تنش میکردی انبه ه ...

نه نخ پنبه میگیرم ولی نمیشستم هیچوقت منم احتمال میدم شاید الودگی داشته...ب نظرتون ببرم دکتر؟؟

2706