2726

سلام. می‌خوام طرف مقابلمو (کسی که قصد دارم باهاش ازدواج کنم) رو امتحان کنم،که بفهمم چقدر به من وفاداره و... ، پیام بهش بدم با یک اکانت جدیدو غریبه. فقط نمی‌دونم چی بهش بگم که شک نکنه و نفهمه منم!! لطفا کمکم کنید، از چه جملاتی استفاده کنم و چی بگم؟؟؟ مرسی.

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

بیخیال این کاراشو

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ بچع گونه فکر میکنی اسی😊

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2728

ادما تا مجردن ممکنه هر کاری کنن و اون ب ما ربطی نداره اما وقتی متاهل شدن باید متعهد هم بشن پس چون ایشون مجرده نکن اینکارو

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊

من شوهرمو میترسم اینطوری امتحان کنم، چه کاریه

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺
2706