2733
2734

سلام. می‌خوام طرف مقابلمو (کسی که قصد دارم باهاش ازدواج کنم) رو امتحان کنم،که بفهمم چقدر به من وفاداره و... ، پیام بهش بدم با یک اکانت جدیدو غریبه. فقط نمی‌دونم چی بهش بگم که شک نکنه و نفهمه منم!! لطفا کمکم کنید، از چه جملاتی استفاده کنم و چی بگم؟؟؟ مرسی.

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

اخه چه طرز امتحانه خو خودتم باشی یکی ناگهانی پیام بده اصلا ج میدی برو فکر اساسی بکن. بعد امتحان نمیخواد رفتارش مشخصه دیگه 

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر همین پاشیم؟صبحم میتونستی بگی😐

نمیشدددد خییییلییییی واجبه

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2728
اخه چه طرز امتحانه خو خودتم باشی یکی ناگهانی پیام بده اصلا ج میدی برو فکر اساسی بکن. بعد امتحان نمیخ ...

چه فکر اساسی مثلا

چه فکر اساسی مثلا

نمی دونم باید فکر کنی ولی خوب اکانت راهش نیست جوتب نمیده اصلا. اصلا فکر گذاشتن یه زن سر راه دوست پسرت درست نیست ملاک دوست داشتن هم نیست ممکنه اصلا بخواد طرف که مزاحم میشه و به مسخره بگیره بعد شما فکر کنی دوست نداره خیانت میکنه .

به نظرم کاملا رفتارش مشخصه دوست داره یا نه اگه میخواد بیاد خواستگاری خو دوست داره 

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
نمی دونم باید فکر کنی ولی خوب اکانت راهش نیست جوتب نمیده اصلا. اصلا فکر گذاشتن یه زن سر راه دوست پسر ...

ممنون.