2703
2553

جای لک دست یا هرچی روی رنگ روشن زیاد مشخص نمیشه ولی روی رنگ تیره کاملا مشخص میشه ، من آشپزخونه م طلایی کرمه ، اتاق خوابامون قهوه ای 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اهان پس تازه رفتین مبارکه 

مال من سفید وطوسی خیلی راضیم ‌ البته ماله من یه خط کم طوسی داره ووالا بیشترش سفید اینم بدونید که هایگلاس رنگ تیره  تمیزیش رو اعصابه😡

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
اره اکثرا میگن سفید قهوه ای نمیاد دلم میخواد یه رنگی باشه کنارش ولی نمیدونم چی به نظرم سفید خالی خیل ...

خونه قبلی من بنفش و سفید بود تو سفیدشم رگه های نقره ای داشت. مال هفت هشت سال پیشه البته. بعد یه مدت بنفشش دلمو زد. 

خونه الانم همه ش سفیده البته هایگلس نیست قدیمیه ولی به نظرم قشنگتره و دلمم نمیزنه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2714
رو قسمت کرم رنگ کابینتا  نمیمونه رد دست؟

نه اصلا مشخص نمیشه ، من با اینکه بچه م تازه راه افتاده و همش دستش به کابینتاست ولی جای لک دست معلوم نمیشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
مال من سفید وطوسی خیلی راضیم ‌ البته ماله من یه خط کم طوسی داره ووالا بیشترش سفید اینم بدونید که های ...

ميشه لطفا عكس كابينتتو بزاري منم الان تو مرحله سفارش كابينتم باسفيد و طوسي دوست دارم كار اماده اين رنگارو ببينم

از داداش منم همینه خیلی ظاهرو شیک میکنه تمیزیشم نمیدونم زنداداشم خیلی تمیره همیشه برق میزنن

من اونقد ادم تمیز و حساسی نیستم 😅😅اگه با دستمال راحت بره خیلی خوبه ولی یه خونه زندگی میکردیم ام دی اف مات یود  لامصب باید با  سیم اسکاج  کفی  به جونش میفتادی تا تمیز شه دراش 

اتفاقا من دختر خالم سفید ساده گلس زده وسایلش نقره ای مشکی خیلی شیک شده

عههه واقعا برم سرچ کنم ببینم عکسی هست منم بزرگا نقره ای سرویس چاقو و لوازم برقی و این کوچیکا نقره ای مشکی 

مال من سفید وطوسی خیلی راضیم ‌ البته ماله من یه خط کم طوسی داره ووالا بیشترش سفید اینم بدونید که های ...

طوسی خیلی دوست دارم به نظر منم شیکه راس میگین خوب شد تاپیک زدم نمیدونستم رنگ تیره اثر انگشت میمونه 

2706