2726

تصاد رنگ به اين شدت دوس ندارم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قهوه ای سفید مد شده؟ این چندمین قهوه ای سفیدیه که میبینم واسه نظرسنجی گذاشتن. 

هایگلس هم تیره هاش پاک کردنش سخته روشناش اسون. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728

خونه ی پسرخاله م شبیه به اینه وسایل چیدن خوشگلترم شده ، من از کابینتام واقعا راضیم ، تمیز کردنشون راحته ، موندگاریش هم به نوع نگهداری خودتون برمیگرده

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

هایگلس قشنگه رد دست میفته روش همش باید با دستمال و شیشه پاک کن تمیز کنی 

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
تمیز شدن و کثیف شدنش نگه داریش و زیباییش در کل نظرتون چیه 

از داداش منم همینه خیلی ظاهرو شیک میکنه

تمیزیشم نمیدونم زنداداشم خیلی تمیره همیشه برق میزنن

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
تصاد رنگ به اين شدت دوس ندارم

به نظرتون سفید با چی قشنکتره ؟اول با خودم گفتم مشکی بعد دیدم خز شده انگار بعد گفتم توسی اونم دیدم خیلی سرد وبی روح میشه الان نظرم اینه که رنگ چوباشو با سرامیک و ذر خونه ست کنم 

به نظرتون سفید با چی قشنکتره ؟اول با خودم گفتم مشکی بعد دیدم خز شده انگار بعد گفتم توسی اونم دیدم خی ...

نسكافه اي 

بژ 

پوست پيازي

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
خونه ی پسرخاله م شبیه به اینه وسایل چیدن خوشگلترم شده ، من از کابینتام واقعا راضیم ، تمیز کردنشون را ...

وسایل بزرگ پسر خالتون سفیده یا سیلور 

اگه اینطوره  تمیز کردنش راحت باشه خیلی خوبه 

2706